Finał Ninja Warrior Polska. Tego nie można przegapić !

Podziel się:

Wielki finał Ninja Warrior Polska. fot.Polsat

Finałowy pojedynek gigantów w Ninja Warrior Polska 11. października w Polsacie. Herosi zmierzą się z ekstremalnie trudnym torem. Który z nich wytrzyma presję wysiłku i czasu?

To będzie wielkie widowisko i mega adrenalina. Na torze staną najlepsi z najlepszych oraz ci, którzy wykazali się jeszcze większymi nadludzkimi siłami, zwyciężając na Power Tower – przeszkodach zawieszonych na wysokości 12 metrów, sprawdzających siłę mięśni, tempo i… odwagę. Ścigali się na niej zawodnicy z najlepszym czasem, którzy ukończyli tor eliminacyjny. Ten, który wygrał wyścig, dostał złoty bilet – gwarancję udziału w finale z pominięciem etapu półfinałowego.

Wśród niekwestionowanych herosów po wygranej na Power Tower znaleźli się:

1. Filip Warzecha – 23-letni górnik z Rudy Śląskiej

2. Przemysław Jańczuk – 27-letni trener personalny z Warszawy

3. Hubert Przytuła – 29-letni zawodnik olimpijski we wspinaczce na czas z Lublina

4. Witalij Orichowski – 26-letni trener akrobatyki i przedsiębiorca z Wrocławia

5. Paweł Murawski – 33-letni trener ninja z Warszawy

6. Jakub Zawistowski – 32-letni zawodnik ninja z Warszawy

Droga do finału NWP najlepszych zawodników ninja to były miesiące wyrzeczeń, treningów, potu i  łez. Teraz czeka na nich ta najtrudniejsza próba. Przed finalistami trzy etapy walki: pierwszy i drugi tor z limitem czasowym i trzeci bez limitu, ale za to ekstremalnie trudny. Ten z herosów, który pokona wszystkie tory, stanie pod górą Midoriyama i zawalczy o główną nagrodę w wysokości 150 tysięcy złotych. Będziemy świadkami niesamowitej precyzji, siły, energii, zwinności, determinacji i szybkości. Czy doczekamy się pierwszego w Polsce zdobywcy Góry Midoriyama?

To będą prawdziwe igrzyska mocy, komentowane przez naszych ulubieńców: Karolinę Gilon, Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego i Jerzego Mielewskiego.

(źródło:Polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.