‘Święty’ nowa gwiazda w obsadzie w serialu komediowego

Podziel się:

serial Święty fot.Polsat

Gwiazda „Barw szczęścia”, Michał Rolnicki, dołączy do obsady serialu komediowego „Święty”. Aktora – znanego również z takich serialowych hitów jak „Klan”, „Przyjaciółki”, „Czas Honoru” i ról filmowych, m.in. w „Drzazgach” czy „7 rzeczach, których nie wiecie o facetach” – po raz pierwszy zobaczymy w „Świętym” już dziś o godz. 20 w Super Polsat.

Gwiazda ‘Barw szczęścia’ od dziś w serialu komediowym ‘Święty’

 Michał Rolnicki zagra Kordiana – postać, która sporo namiesza w życiu bohaterów serialu. Dawno niewidziany kuzyn biznesmena Krzysztofa Kordasa (Michał Milowicz) pojawi się w Uroczysku za sprawą Luizy (Klaudia Sokołowska), która postanowi odegrać się na siostrze i ojcu, fundując im prawdziwą rewolucję.

Kiedy Tamara (Kaja Walden) poszukiwać będzie fachowego wsparcia w prowadzeniu winnicy, Luiza podsunie przyrodniej siostrze kontakt do wujka Kordiana, jako eksperta w tej dziedzinie i osoby przed laty bardzo bliskiej ich ojcu.  Nie wspomni jednak, że drogi obu panów dawno się rozeszły. Kiedy Kordas rozwijał rodzinny biznes, Kordiana nosiło po świecie, a że nie stronił od ryzykownych przygód i interesów, trafił w końcu za kratki.  
Wkrótce na jaw wyjdą tajemnice z przeszłości, a Kordian stanie się sprawcą niemałego zamieszania –  nie tylko w rodzinie Kordasów…  

Odcinek 265 – emisja: poniedziałek, 14 listopada, godz. 20

Na komisariacie Magda przeprowadza okresowe testy sprawnościowe. W trakcie wykonywania ćwiczeń Żbikowski doznaje kontuzji. Podczas udzielana pomocy posterunkowy zauważa na nodze sierżanta znamię. Ten widok wywołuje u niego nerwową reakcję. Na osobności Magda dopytuje go o powód takiego zachowania. Tamara z Marcinem zapraszają kipera na degustację win. Okazuje się, że mężczyzna nie posiada wiedzy o alkoholach. W tym czasie wtrąca się Wróbel. Twierdzi, że o wiele lepiej zna się na trunkach. Marcin postanawia to przetestować. Tymczasem nowe dyrektywy w przetwórni sprawiają, że praca staje się jeszcze cięższa. Luiza, słysząc o problemach z winnicą, oferuje siostrze pomoc.

Odcinek  266 – emisja: wtorek, 15 listopada, godz. 20

Kuba jest zestresowany tym, że Żbikowski może być jego ojcem. Jednak wyniki testu DNA wskazują na osobę, która wprawia posterunkowego w jeszcze większy szok. Kuba decyduje się na szczerą rozmowę z matką. W Uroczysku gości Kordian, kuzyn Kordasa. Okazuje się, że nieszczególnie odpowiada on wyobrażeniom Tamary i w prowadzeniu winnicy raczej nie będzie pomocny… Podczas rodzinnej kolacji Kordian wyciąga dokument, który wywołuje nerwową atmosferę. Tymczasem Gospodyni postanawia wykorzystać swoje psychologiczne wykształcenie, by rozwiązać problem na plebanii. W roli mediatorki Jolanta pojawia się również u Bogny i Zenka. Za swoją misję obiera pogodzenie małżeństwa.

Odcinek 267 – emisja: środa, 16 listopada, godz. 20

Kordas z Tamarą zastanawiają się, jak rozwiązać problem z Kordianem. Na ich prośbę Wróbel włamuje się do jego kampera. Okazuje się, że akt założycielski firmy służył tylko do przetestowania reakcji Kordasa. W międzyczasie Luiza oprowadza wujka po przetwórni. Ten radzi jej, by założyła związki zawodowe. Laura dowiaduje się, że Monika zna prawdziwą tożsamość „Doktora Jasność”. Panie postanawiają zakończyć spory i pozwolić Mikołajowi zdecydować, z kim chce być.

Na plebanii Gospodyni udziela mieszkańcom porad. Róża zwierza jej się z problemów sercowych. Jolanta za wszelką cenę stara się wygasić jej uczucia względem księdza Marka. Rozmowę przypadkiem podsłuchuje Białach, który zamierza wykorzystać rady Jolanty w swoim życiu. Na wizytację przyjeżdża ksiądz biskup. Planuje dać Uroczysku patronkę, siostrę Julitę. Problem powstaje, gdy okazuje się, że nikt nie wie, gdzie znajduje się jej książka ze wspomnieniami.  

Odcinek 268 – emisja: czwartek, 17 listopada, godz. 20

Gospodyni wyjaśnia Białachowi, by nie kierował się radami, które dała Róży. Motywuje go do walki o miłość. Na komisariacie policjanci są postawieni w tryb gotowości. Wszystko z powodu zapowiadanej wichury. Gdy żywioł uderza, Uroczysko zostaje odcięte od prądu. Magda wraca do domu, by odnaleźć Bartosza. Niestety, nie zastaje go tam i zaczyna podejrzewać najgorsze. Namierzają go jednak Żbikowski i Kuba. Białach martwi się o Laurę, która nie odbiera telefonu. Jedzie do przychodni, pomimo nawałnicy. Okazuje się, że zjawia się na czas, by zapobiec zagrożeniu. Tamara organizuje zabezpieczenie sadzonek winorośli. Marcin przychodzi do Luizy, prosić ją, by im w tym pomogła. Gdy gaśnie prąd zostają zatrzaśnięci w chłodni. Mają okazję, by spokojnie porozmawiać.

(źródło:Polsat)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.