”Taniec z gwiazdami”Zaskakująca decyzja Sylwestra Wilka, szczere wyznania i mnóstwo rodzinnych sekretów

Podziel się:

fot.

W 3. odcinku programu (emisja 18 września) nie zobaczymy niestety Sylwestra Wilka i Hanię Żudziewicz. Sportowiec po konsultacji lekarskiej podjął decyzję o odejściu z show. Polały się łzy – szczególnie że taniec, który Sylwester i Hania wykonali w odcinku, był pełen prawdy i zaangażowania. Oczarowali jurorów, którzy przyznali im maksymalną liczbę punktów!

Jakby tego było mało – sam temat odcinka „Dom rodzinny i bliscy” dostarczył wiele wzruszeń. Gwiazdy zdecydowały się zaprosić widzów do najbardziej skrywanych dotąd zakamarków ich życia prywatnego.

Partner taneczny Edyty Zając – Michał Bartkiewicz przekonał się, jak świetną kucharką jest babcia modelki. Nicole Bogdanowicz pokazała Kamilowi Kuroczko swoją samotnię. Sylwia Lipka pochwaliła się licznymi trofeami muzycznymi, a Bogdan Kalus zagrał dla Lenki Klimentovej na perkusji! Ania Karwan poznała Janka Klimenta ze swoją mamą i… wychowaczynią z podstawówki. Sylwester Wilk pokazał Hani Żudziewicz dom dziecka, z którego jako 4-latek został zabrany przez przybranych rodziców, z kolei Julia Wieniawa opowiedziała o wychowywaniu się w rozbitej rodzinie. Milena Rostkowska-Galant zaprosiła Jacka Jeschke do wspólnej biesiady ze swoją liczną rodziną, a Sylwia Lipka opowiedziała, jak poradziła sobie z hejtem.

„Dancing withe the stars. Taniec z gwiazdami”. już 18 września w Polsacie.

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.