Katie Melua z wizytą w Polsce! Artystka promuje nowy longplay „Album No. 8″

Podziel się:

fot.Katie Melua/facebook.com

W najbliższych dniach, Katie Melua pojawi się w Polsce!  Będzie promowała swój nowy longplay „Album No. 8″premiera: 16 października br. Na krążku znajdą się najnowsze single artystki m.in. „A Love Like That”„Airtime” czy „Leaving The Mountain”

Katie Melua jest uznawana za jedną z najznakomitszych brytyjskich artystek. 35-letnia kompozytorka i autorka tekstów zdobyła aż 56 platynowych nagród, wydała 7 doskonałych, docenionych albumów i była dwukrotnie nominowana do nagrody Grammy. Od początku kariery muzycznej słynie z niezwykle pięknej, jasnej barwy głosu, która stała się jej znakiem rozpoznawczym.

Znana jest także z komponowania doskonałych linii melodycznych. Światową popularność zdobyła za sprawą hitów takich jak: „Nine Million Bicycles” czy „Perfect World”. Swym przepięknym głosem i urzekającą osobowością wciąż zachwyca publiczność na całym świecie!

„Album No.8″ jest zwieńczeniem niezwykłego okresu artystycznego Katie! Głębokie, osobiste teksty, inspirowane pieśniami ludowymi ukazują, że artystka próbuje zdefiniować pojęcie prawdziwej miłości oraz odróżnić je od bajkowego wyobrażenia. Magicznego, intymnego klimatu nadają niezwykłe aranżacje smyczkowe, które nawiązują do kompozycji wybitnych producentów i artystów: Charlesa Stepney’a, oraz Ramsey’a Lewisa. Główną inspiracją dla Katie były utwory takie jak: „Rotary Connection” czy „Mother Nature’s Son”.  Nad produkcją „Album No. 8″ czuwał uznany artysta światowej klasy – Leo Abrahams!

Dla polskich fanów, artystka przygotowała niespodziankę! W najbliższy poniedziałek, 14 września w The Roof – The Warsaw Hub, zaprezentuje osobiście utwory ze swojego najnowszego albumu.  Do wygrania czeka podwójne zaproszenie na to przedpremierowo spotkanie z Katie Meluą! Szczegóły – kliknij TUTAJ

(dream music)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.