„Taniec z gwiazdami,, Beyonce gwiazdą wieczoru !

Podziel się:

fot.Polsat 

Dlaczego kochamy „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”? Bo oprócz śledzenia tanecznych postępów gwiazd w każdym odcinku czekają na nas liczne niespodzianki! Jedną z nich będzie… występ Beyonce! Z kolei Sylwester Wilk, którego udział w show był zagrożony – zatańczy… bez protezy!

Tematem przewodnim 2. odcinka show są… dom i rodzina. Gośćmi specjalnymi, którzy pojawią się na widowni, będą członkowie rodzin naszych uczestników. Zapowiada się emocjonująco – z licznymi wzruszeniami. Oprawa muzyczna w odcinku także będzie wyjątkowa. Orkiestra pod batutą Tomasza Szymusia zagra wspólnie z Golec uOrkiestrą. Usłyszymy także Gromee’ego i Antka Smykiewicza.

Prawdziwą muzyczną gwiazdą wieczoru będzie… Beyonce! Czyli… Marta Gałuszewska z programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, która zachwyciła widzów Polsatu genialną metamorfozą i wykonaniem piosenki Michaela Jacksona „Earth Song”. Występ Marty w roli Beyonce w „Tańcu z gwiazdami” będzie prapremierą. W tej samej stylizacji popularna piosenkarka pojawi się już wkrótce w „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Sporym zaskoczeniem dla wszystkich będzie z pewnością występ Sylwestra Wilka. W związku z dużym obciążeniem amputowanej nogi sportowiec trafił na obserwację do szpitala. Sytuacja jednak w żaden sposób nie wpłynęła na Sylwestra i jego chęć na dalszy udział w show. – Już 4 godziny po wyjściu ze szpitala byłem na pierwszym treningu. Tańczę bez protezy, bo na razie nie mam nawet jak jej założyć. Mamy trochę zaległości z Hanią, ale nie odpuszczamy – mówi Sylwester Wilk. – Trenujemy dwa razy dziennie. Dla mnie nie mowy o żadnej taryfie ulgowej. Ale spokojnie! Jestem pod stałą opieką lekarza, więc kontroluję stale mój stan zdrowia – zapewnia sportowiec.

Rozmowa z Sylwestrem po powrocie ze szpitala na sali treningowej jest do obejrzenia w bezpłatnej aplikacji “Tańca z gwiazdami”!

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.