Taniec z Gwiazdami” premiera jesienią. Znamy pierwszą uczestniczkę !

Podziel się:

fot.WBF Polsat

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” popularne taneczne show Polsatu powraca.Zmagania uczestników zobaczymy  od września tym razem w każdy poniedziałek o godz. 20:00!

Ten program to wielka legenda. Powstał w 2004 roku i jest obecnie nadawany w 60 państwach, na wszystkich kontynentach świata za wyjątkiem Antarktydy. Znalazł się również w Księdze Guinnessa jako najpopularniejszy show na świecie. W Polsce mieliśmy okazje obejrzeć już 25 edycji tej produkcji, z czego połowę w Polsacie. Kto w tym sezonie podejmie się wyzwania wielotygodniowych ciężkich treningów? Kto nie przestraszy się kontuzji i obolałych mięśni? Kto okaże się wielkim talentem tanecznym i podbije serca widzów, a kto będzie miał przysłowiowe „dwie lewe nogi”?

Polsat ujawnił pierwsze nazwisko uczestnika tanecznego show. Będzie to Oliwia Bieniuk, piękna córka kochanej przez wszystkich aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka. W tym roku zdawała egzamin maturalny i marzy o szkole aktorskiej. Życzymy Oliwii zdanej matury i zwycięstwa w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.