„Wolni od długów” zastąpi „Nasz Nowy Dom” w Polsacie – znamy nową prowadzącą !

Podziel się:

fot.Polsat

Anna Guzik przejmuje pałeczkę po Katarzynie Dowbor. Nowość Polsatu „Wolni od długów” zastąpi „Nasz Nowy Dom”

Od 27 maja o godz. 20:00 w miejsce programu „Nasz Nowy Dom” widzowie będą mogli śledzić poruszające losy tych, którzy wpadli w spiralę długów. Przez meandry ludzkich historii przedstawionych w najnowszym programie Polsatu „Wolni od długów” przeprowadzi nas aktorka Anna Guzik. Program przedpremierowo, tj. na tydzień przed emisją w Polsacie, będzie dostępny w serwisie IPLA.

Nasz Nowy dom przechodzi do historii

Od lat Katarzyna Dowbor to dla Polaków synonim wielkiej szansy i nosaswego startu w życiu. Teraz jej miejsce zajmie aktorka Anna Guzik, którą oglądać będziemy w najnowszej produkcji Polsatu „Wolni od długów”. – Program „Nasz nowy dom” uświadomił wielu z nas jak wiele jest wkoło biedy, cierpienia i jak zaskakujące bywają ludzkie losy – mówi Anna Guzik. – Te dwa programy łączy idea pomocy ludziom i mam wrażenie, że nasz program „Wolni od długów” jest naturalną konsekwencją programu Kasi. W naszej produkcji opowiadamy prawdziwe i momentami bardzo dramatyczne historie Polaków, którzy z różnych względów nie radzą sobie z finansamiZ nie swojej winy wpadli w spiralę długów. Są zrozpaczeni i nie widzą nadziei. Naszą rolą jest wyciągnięcie ich z kłopotów i pokazanie, jak mogą ustrzec się przed podobnymi problemami w przyszłości – dodaje aktorka.

Jak się okazuje, poziom wiedzy Polaków nt. finansów jest bardzo niski. – Polacy nie potrafią rozmawiać na temat pieniędzy – bo jak to się mówi: „damy i dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają – zauważa Anna Guzik.

Prowadzącej „Wolni od długów” towarzyszyć będzie sztab ekspertów: społecznik Piotr Ikonowicz, finansista Fryderyk Karzełek oraz radca prawny Anna Bufnal, którzy pomogą bohaterom programu rozwiązać ich problemy. Ale nie tylko. Podzielą się także niezbędną dawką wiedzy z zakresu finansów, wskażą, co należy zmienić w swoim dotychczasowym zachowaniu, aby nie wpaść ponownie w spiralę długów.

„Wolni od długów” od 27 maja, w każdy czwartek, o godz. 20:05 w Polsacie!

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.