„Kowalscy kontra Kowalscy” nowe wątki, nowi bohaterowie i mnóstwo powodów do śmiechu!

Podziel się:

fot. Aleksandra Mecwaldowska/ Polsat

Nowe wątki, nowi bohaterowie i mnóstwo powodów do śmiechu! Jak zapowiadają twórcy – drugi sezon przygód niepoprawnie zabawnych Kowalskich to jeszcze większa porcja doskonałego humoru podana w aktorsko mistrzowskim stylu! Premierowe odcinki II sezonu serialu „Kowalscy kontra Kowalscy” od 5 marca w każdą sobotę o godz. 20:05!

Jeśli wydawało Wam się, że zobaczyliście już wszystko – to się mylicie! „Kowalscy kontra Kowalscy” powracają na antenę Polsatu z jeszcze większą liczbą wpadek, zawirowań i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Czym tym razem rozbawią nas do łez najpopularniejsi Kowalscy w Polsce: Piotr (Piotr Adamczyk), Anna (Marieta Żukowska), Jadźka (Katarzyna Kwiatkowska), Heniek (Wojciech Mecwaldowski), Janek (Patryk Cebulski), Nikodem (Jakub Zdrójkowski) i Zenon (Paweł Wawrzecki)?

– Przeprowadzka, a co za tym idzie zmiana warunków życia – powiem tajemniczo, będzie się działo dużo! – zdradza Katarzyna Kwiatkowska. – Dojdzie do przynajmniej jednej naprawdę ostrej awantury z udziałem Jadzi – nad związkiem mojej bohaterki i Heńka zawisną czarne chmury, a ich małżeństwo będzie zagrożone. Nie mniej zawirowań pojawi się u naszych serialowych dzieci. Tu także w grę będą wchodzić zawiłe sprawy damsko-męskie – dodaje serialowa Jadzia.

Do obsady „Kowalscy kontra Kowalscy” dołączył Jerzy Bończak. Aktor wcieli się w ojca Anny (Marieta Żukowska). Jego nagła wizyta wystawi na prawdziwą próbę relacje w rodzinach Kowalskich. Dużą rolę w życiu bohaterów odegrają także: Laura (Anna Czartoryska-Niemczycka), Diana (Martyna Solska) oraz Albert (Przemysław Bluszcz). Nie zabraknie postaci, znanych z I sezonu serialu, granych przez Wiktorię Gąsiewską, Mikołaja Cieślaka i Joannę Orleańską.

Serial w reżyserii Okiła Khamidova został wyprodukowany przez Polot Media.

Kowalscy kontra Kowalscy” sezon 2

Spotykamy się z ulubionymi bohaterami bezpośrednio po wydarzeniach, które śledziliśmy w pierwszym sezonie. Piotr (Piotr Adamczyk) w wyniku przegranej w karty traci dom i salon samochodowy. Aby zachować twarz i szacunek w oczach rodziny – szczególnie Anny (Marieta Żukowska), robi wszystko, by prawda nie wyszła na jaw. Nawet jeśli musi się to odbyć kosztem czarnej owcy w rodzinie – Henryka (Wojciech Mecwaldowski)! Niestety zarówno Albert (Przemysław Bluszcz), na rzecz którego Kowalski przegrał swój majątek, jak i była ukochana Laura (Anna Czartoryska) nie ułatwiają życia Piotrowi. W wyniku splotu różnych okoliczności konieczna jest natychmiastowa przeprowadzka z luksusowej wilii… do mało komfortowej chatki na wsi! Brak bieżącej wody czy toalety to kropla w morzu komplikacji, jakie spadną na Kowalskich. Ale od czego jest rodzina?! No właśnie… Zaplątany w piętrzących się kłamstwach Piotr stanie przed koniecznością wyjawienia bolesnej prawdy, w wyniku czego on sam stanie się wyrzutkiem…

Obiektami młodzieńczych westchnień Janka (Patryk Cebulski) i Nikodema (Jakub Zdrójkowski) są Ela (Wiktoria Gąsiewska) i Diana (Martyna Solska). Nikodem mimo młodego wieku musi wykazać się dojrzałością i odpowiedzialnością. Z kolei Janek – w typowy dla siebie sposób – już wkrótce dokona wyborów, po których włosy staną dęba wszystkim członkom rodziny…

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.