Polsat szykuje nowy program dla dojrzałych singli

Podziel się:

fot.mat.pras Polsat

Polsat przygotowuje widzom jesienną gorącą niespodziankę. Nowy program z udziałem samotnych, dojrzałych uczestników, którzy na co dzień spełniają się jako rodzice, pracują, prowadzą swoje firmy, oddają się pasjom, kochają życie, ale w ich sercach jest wciąż wolne miejsce na MIŁOŚĆ. Wyjątkowe reality, w którym jego bohaterowie na oczach widzów będą budować nowe znajomości i swoją wymarzoną drogę ku szczęściu. Oni wierzą w prawdziwe uczucie i dają sobie szansę na miłość.

Dla rodzica

Czy jesteś gotowy/a na nowy etap w życiu i nową miłość? Masz 38-55 lat i jesteś singlem lub singielką? Masz dobry kontakt ze swoimi dziećmi, które Cię wspierają, to jest to idealny moment, aby znaleźć bratnią duszę. Chcemy poznać Twoją historię. Zgłoś się do programu.

Dla dziecka
A może chcesz, aby Twój rodzic znalazł drugą połówkę? Czy ma między 38 a 55 lat a Ty 18-26 lat? Bez względu na to, czy jest rozwiedziona/y, owdowiała/y, zakończył/a długi związek lub nigdy nie doświadczył/a miłości, jeśli uważasz, że teraz jest idealny moment, aby znaleźć dla niej lub niego bratnią duszę w bezpiecznym i wspierającym środowisku, chcielibyśmy usłyszeć waszą historię! Zgłoś mamę lub tatę do nowego programu. Pomóż im znaleźć nowego partnera/partnerkę i bądź częścią tej przygody.

(źródło:Poksat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.