Gwiazdy w koncercie dla fundacji Polsat. Na scenie Blanka, Sara James i Julia Żugaj

Podziel się:

Blanka, Sara James i Julia Żugaj w koncercie z okazji Dnia Dziecka z Fundacją Polsat w Czwórce   fot.Polsat

8 czerwca Czwórka pokaże retransmisję wyjątkowego koncertu „Dzień Dziecka z Fundacją Polsat”, który odbył się 1 czerwca w Parku Miejskim w Skierniewicach. Wystąpili Blanka, Julia Żugaj, Sara James i Stefano Terrazzino. W rytm najgorętszych przebojów pod sceną szalała nie tylko najmłodsza publiczność.

Dzień Dziecka z Fundacją Polsat to co roku radosne i pełne atrakcji wydarzenie, któremu towarzyszy koncert z udziałem największych gwiazd. W tym roku Fundacja Polsat i miasto Skierniewice zaprosiły do wspólnego świętowania najgorętsze nazwiska młodej polskiej estrady.

Wokalistki Blanka i Sara James oraz najpopularniejsza obecnie śpiewająca influencerka Julia Żugaj wykonały swoje największe przeboje wprawiając publiczność w stan czystej euforii. Doskonała zabawa trwała podczas występów najbardziej rozśpiewanego tancerza w Polsce Stefano Terrazzino, którego mogliśmy oglądać ostatnio w show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi!”. Całość poprowadził niezawodny duet Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Na scenie jako prowadząca zadebiutowała też Julia Żugaj.

Koncert był częścią całodziennego pikniku, relacja z tego wydarzenia w specjalnym odcinku programu „Jesteśmy dla dzieci” – 8 czerwca o godz. 11:00 w Czwórce.

Fundacja Polsat od kilku lat  angażuje się w działania na rzecz specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. J. Korczaka w Skierniewicach. Skierniewice to miasto „Zakochane w pomaganiu”. To hasło jest także bliskie Fundacji Polsat, dlatego łącząc siły, jesteśmy w stanie pomagać wielu dzieciom.

Fundacja Polsat w 2022 roku zakończyła pierwszą od ponad 20 lat gruntowną renowację Oddziału Dziecięcego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Skierniewicach. Szpital jest największym ośrodkiem medycznym pomiędzy Warszawą a Łodzią, rocznie hospitalizuje blisko 1000 pacjentów, od okresu noworodkowego do ukończenia 18. roku życia.

Koncert „Dzień Dziecka z Fundacją Polsat” w Czwórce Sobota, 8 czerwca. Godzina 16.00

(źródło:Polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.