“Taniec z Gwiazdami” Anita Sokołowska zwycięzcą tanecznego show !

Podziel się:

Anita Sokołowska w parze z Jackiem Jeschke wygrała 14. edycję „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. fot.,mat.pras/Polsat

Anita Sokołowska w parze z Jackiem Jeschke wygrała 14. edycję „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Zwycięska para nr 10 zdobyła Kryształową Kulę oraz 100 tysięcy dla gwiazdy i 50 tysięcy dla tancerza. Drugie miejsce zajęła para numer 5. Roxie Węgiel i Michał Kassin. To właśnie oni zdobyli najwięcej punktów od jury. Trzecie miejsce przypadło parze numer 7 – Julii Maffashion Kuczyńskiej i Michałowi Danilczukowi. Gosciem specjalnym podczas występu freestyle Roxie była Maryla Rodowicz ale to podczas freestylu Anity Sokołowskiej w oczach jurorów pojawiły sie łzy.

„Jestem oszołomiona, wdzięczna, dziękuje całej produkcji wszystkim ludziom, którzy wsparli nas swoim talentem. Przede wszystkim dziękuje Jacentemu który zaakceptował moją wrażliwość i osobowość i pozwolił mi kroczyć swoja droga, która okazała się naszą”, mówiła Anita Sokołowska po ogłoszeniu werdyktu.

To był najbardziej emocjonujący odcinek tej edycji. Pary tańczyły trzy tańce – wybrany przez siebie, wybrany przez jurorów i freestyle. Iwona Pavlowić porównała finalistki do trzech żywiołów. Na parkiecie we wspaniałym walcu wiedeńskim do utworu „Walc no. 2″ Dymitra Szostakowicza pojawiły się wszystkie pary tej edycji z wyjątkiem pary numer 8, która zrezygnowała z udziału w programie.

(źródło:Polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.