Kraków. Noc Kinowa wraca na Kampus Uniwersytetu Ekonomicznego!

Podziel się:

fot.mat.pras/UEK

Gwiazdy na niebie, gwiazdy na ekranie – Noc Kinowa wraca na Kampus Uniwersytetu Ekonomicznego!

Razem z nadejściem wiosny, dni stają się dłuższe, a wieczory coraz cieplejsze. To może oznaczać tylko jedno – powrót jedynego w swoim rodzaju kina plenerowego w ramach Juwenaliów UEK 2024. Już 9 maja o godzinie 18 na terenie Kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie odbędzie się kolejna edycja magicznej Nocy Kinowej!

Kochasz kino i spędzanie czasu ze znajomymi? To idealne wydarzenie dla Ciebie! Zabierz tylko kocyk, grupkę przyjaciół i dobry humor. Tegoroczna edycja zapewni niezapomnianą rozrywkę, prezentując dwa kultowe filmy: “Jak wytresować smoka” oraz “Baby Driver”.

Podczas wydarzenia czeka na Ciebie masa konkursów z nagrodami oraz strefa atrakcji, która zapewni każdemu wiele rozrywki. Ponadto wydarzenie połączone jest z festiwalem foodtrucków. Nie zabraknie także popcornu i innych kinowych przekąsek.

Organizatorzy gwarantują ogromną dawkę emocji i niezapomniany klimat studenckiego happeningu, z licznymi niespodziankami. Noc Kinowa to juwenaliowy przystanek, którego nie możecie przegapić!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.