Magdalena Narożna z ‘Pięknych i Młodych’ zadebiutuje w serialowym hicie!

Podziel się:

fot.Emilia Somla

Magdalena Narożna postanowiła sprawdzić się w nowej dziedzinie. Liderka i wokalistka zespołu „Piękni i Młodzi” przyjęła rolę w serialu „Policjantki i Policjanci”. W hicie Czwórki po raz pierwszy zobaczymy ją już w środę (5 kwietnia) o godz. 19. Gwiazda disco polo wcieli się w postać Alicji, popularnej piosenkarki, która wprowadzi spore zamieszanie w życie dwojga bohaterów serialu.

„Alicja jest troszeczkę bardziej pewna siebie i może jest jeszcze większą gwiazdą niż ja jestem zazwyczaj w życiu normalnym, ale również jest piosenkarką, sławną, kocha ją publiczność, więc myślę, że fajnie jest zagrać  troszeczkę w innej odsłonie – siebie” – skomentowała swoją aktorską przygodę w wywiadzie udzielonym na planie serialu.

Piosenkarka zdradziła także, że przed laty grała w teatrze, ale debiutowi przed kamerami towarzyszyło sporo obaw. „Najbardziej bałam się tak naprawdę pierwszej sceny – jak sobie poradzę, czy nie będę się stresowała, czy poradzę sobie z emocjami, bo, jakby nie było, to jest nowe wyzwanie.”  Szybko jednak okazało się, że nie było tak strasznie, a obawy ustąpiły miejsca pozytywnym wrażeniom: „Ekipa jest bardzo fajna, bardzo przyjazna, bardzo pomocna, więc mam nadzieję, że to pozwoli mi zrealizować się w stu procentach i pokazać wam nową twarz”.

Nową twarz Magdaleny Narożnej zobaczymy zatem niebawem w serialu „Policjantki i Policjanci” emitowanym w Czwórce od poniedziałku do piątku o 19:00. Pierwszy odcinek z jej udziałem już w środę, 5 kwietnia.

(źródło:Polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.