Sylwia Nowak aktorka serialu „Pierwsza miłość” w wyjątkowy sposób uczciła pamięć teściów!

Podziel się:

fot.mat.pras Polsat

Uzdolniona muzycznie aktorka serialu „Pierwsza miłość” nagrała wyjątkowy utwór i teledysk! Sylwia Nowak postanowiła w szczególny sposób uczcić pamięć po teściach, którzy w tragiczny sposób zginęli w wypadku samochodowym. 

– Utworem pt. „Brak” pragnę uczcić pamięć po moich drugich rodzicach. Dopiero teraz, gdy mijają dwa lata od ich tragicznej śmierci, jestem w stanie mówić o tym, co nam się przydarzyło. Bardzo zależało mi, by o tym opowiedzieć na swój sposób – muzyką, dlatego utwór opowiada o stracie bliskiej osoby. Ona jest nieunikniona w naszym życiu. Nam przydarzyła się bardzo dotkliwie, ale to jest też coś, co każdy z nas przeżywa…- mówi Sylwia Nowak

Utwór został stworzony we współpracy z Magdaleną Wójcik, która odpowiedzialna jest również za produkcję wielu utworów popularnej ostatnio sanah. Artystkom bardzo zależało na uniwersalnym przekazie w tekście, tak by słuchacze mogli się z nim utożsamiać.

Teledysk do utworu powstał tak, jak chciał tego mąż Sylwii.

– Bardzo zależało mi na tym, by obraz do utworu był przede wszystkim w zgodzie z uczuciami i wizją mojego męża. Dlatego cały zamysł teledysku stworzyliśmy wspólnie, a mąż towarzyszył mi i pomagał w trakcie nagrań. Rezerwując termin nagrania klipu prognoza pokazywała kiepską pogodę, ale finalnie w dniu nagrania teledysku pogoda była przepiękna. To był najcieplejszy dzień września. Czułam, jakby rodzice opiekowali się nami w tym dniu… – opowiada artystka.

W drugą rocznicę ich śmierci – 27/09/2021 opublikowała utwór, który mówi o stracie bliskiej osoby. 

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.