Festiwal Piękna 2023 w Polsacie. Trzy dni rywalizacji najpiękniejszych kobiet i mężczyzn na świecie !

Podziel się:

Miss Suprnational 2022 fot.Łukasz Nowak.iln24.pl

W lipcu Nowy Sącz po raz trzeci stanie się światową stolicą piękna, a na antenie Telewizji Polsat poznamy dwie najpiękniejsze kobiety i najprzystojniejszego mężczyznę świata. W piątek 14 lipca i w niedzielę 16 lipca na żywo w Polsacie dwie prestiżowe i uroczyste gale: Miss Supranational 2023 i Miss Polski 2023. Natomiast  międzynarodowy konkurs dla mężczyzn Mister Supranational 2023, zarejestrowany podczas Festiwalu Piękna 2023 w Nowym Sączu, Polsat pokaże w sobotę 22 lipca.

Miss Suprnational rozpocznie trzydniowy Festiwal Piękna 2023

W piątek 14 lipca siedemdziesiąt olśniewających dziewczyn z całego świata będzie rywalizować o tytuł Miss SupeTrzranational podczas 14. edycji jednego z najpopularniejszych międzynarodowych konkursów piękności. Polskę będzie reprezentowała Aleksandra Klepaczka – Miss Polski 2022. Galę poprowadzi międzynarodowy duet – modelka, konferansjerka i prezenterka Jo Ann Strauss i Martin Fitch – reprezentant Polski na Eurowizję 2010 oraz finalista programu „The Four. Bitwa o sławę”. Wyborom najpiękniejszej kobiety świata będą towarzyszyły występy wspaniałych artystów.

Porywającą oprawę muzyczną stworzą: barbadoska wokalistka Shontelle, znana m.in. z przeboju „Impossible” oraz polscy artyści – Sara James i Gromee z Sarą Chmiel. W jury konkursu zasiądą między innymi: Lalela Mswane – Miss Supranational 2022, Luis Galvez Blanco – Mister Supranational 2022, modelka i prowadząca reality show Polsatu „Farma” – Marcelina Zawadzkai Srinidhi Ramesh Shetty – indyjska aktorka, modelka i Miss Supranational 2016. Za reżyserię gali Miss Supranational odpowiada – Joanna Majorkiewicz, a choreografię przygotuje Maciej Zakliczyński.Kto otrzyma koronę Miss Supranational 2023 z rąk Laleli Mswane z RPA?

Mister Supranational kto wygra w sobotni wieczór?

Z kolei w sobotę 15 lipca po raz siódmy odbędzie się finał, tym razem międzynarodowego konkursu dla mężczyzn – Mister Supranational 2023. Czterdziestu jeden fantastycznych mężczyzn z każdego zakątka globu stoczy bój o tytuł najprzystojniejszego na Ziemi. Polskę będzie reprezentował Daniel Tracz. Gospodarzami wieczoru będą:Jo Ann Strauss i Martin Fitch. O wyjątkową atmosferę na gali zadba: Daria Marx, autorzy wielkiego hitu „Lovefool” – duet twocolors, Monika Lewczuk, Effy – muzyczne alter ego Kasi Sawczuki Mattia Rosiński z zespołem BEMY.

Wśród jurorów konkursu znajdą się: Luis Galvez Blanco – Mister Supranational 2022, Marcelina Zawadzka, Shontelle, Srinidhi Ramesh Shetty– Miss Supranational 2016 oraz nowa Miss Supranational, która zdobędzie koronę dzień wcześniej.

Międzynarodowy konkurs dla mężczyzn wyreżyseruje Michał Bandurski, natomiast choreografię przygotuje Tomasz Barański.W zeszłym roku tytuł najpiękniejszego mężczyzny zdobył Luis Galvez Blancoz Kuby. Kto wygra w tym roku? Finał konkursu dla mężczyzn Mister Supranational 2023, który zostanie zarejestrowany podczas Festiwalu Piękna 2023 w Nowym Sączu, Polsat pokaże w sobotę 22 lipca o godzinie 20:00.

Miss Polski . Atrakcje w niedzielny wieczór

Na koniec w niedzielę 16 lipca po raz trzydziesty czwarty zostanie wybrana Miss Polski! Do rywalizacji o koronę najpiękniejszej Polki staną nie dwadzieścia cztery a trzydzieści dwie finalistki! W tym roku na scenie zaprezentują się po dwie reprezentantki każdego z województw. Przedstawienie kandydatek do korony odbędzie w pięknie zaaranżowanych pokazach modowych. Dziewczyny wystąpią między innymi w sukniach wieczorowych i sukniach ślubnych z kolekcji Izabeli Janachowskiej, a także zaprezentują się kreacjach haute couture Violi Piekut.

Gospodarzami wieczoru będą: Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna oraz finalistka Miss Polski 2014 i prowadząca program „Farma” Ilona Krawczyńska. Gwiazdami gali Miss Polski 2023 będą: znana i lubiana wokalistka Kasia Moś, muzyczna rakieta ostatnich miesięcy i reprezentantka Polski na Eurowizji 2023 – Blanka oraz zwycięzca 18. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi znajomo” Oskar Cyms.

Festiwal Piękna 2023. Jury konkursu

W jury konkursu zasiądą między innymi: ślubna ekspertka i kreatorka stylu Izabela Janachowska, najpiękniejsza kobieta polskiej kuchni Ewa Wachowicz, Marcelina Zawadzka, Maciej Zień, Aleksandra Klepaczka – Miss Polski 2022 i Katarzyna Krzeszowska – Miss Polski 2012. Reżyserem gali finałowej Miss Polski 2022 będzie Szymon Łosiewicz, z kolei choreografię przygotuje Anna Bubnowska.

Najpiękniejsze Polki mają za sobą pierwsze zgrupowanie, podczas którego wzięły udział w ceremonii wręczania szarf finalistek konkursu. Tym samym dołączyły do wielkiej rodziny Miss Polski. Spotkanie finalistek obfitowało też w szkolenia. Dziewczyny spotkały się z Robertem Jarkiem – prezenterem telewizyjnym i trenerem medialnym, który uczył je wystąpień publicznych. Natomiast z Jarosławem Rogowskim trenowały samoobronę.

Z kolei ekspertki Social Mediów siostry ADiHD, czyli Ilona i Milena Krawczyńskie, które od lat związane są z konkursem, podzieliły się z dziewczynami wiedzą na temat blasków i cieni pracy influencerki. Finalistki miały też okazję spotkać się z reżyserem finałowej gali – Szymonem Łosiewiczem. Wieloletni autor spektakularnych widowisk telewizyjnych opowiedział im, jak będzie wyglądała współpraca podczas przygotowań do gali. Na zgrupowaniu dziewczyny mogły też porozmawiać z Aleksandrą Klepaczką – Miss Polski 2022, która towarzyszyła im podczas wszystkich szkoleń.

Finalistki Miss Polski niebawem wyruszą na kolejne zgrupowanie do Krynicy-Zdroju. Będą uczestniczyły w sesjach zdjęciowych i nagraniach wizytówek do materiałów telewizyjnych oraz zwiedzą Małopolskę. Przed nimi jeszcze finałowe zgrupowanie również w Krynicy-Zdroju. Wtedy odbędą się próby układów choreograficznych i przymiarki kolekcji, w których zaprezentują się na scenie Amfiteatru Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu. Komu koronę przekaże Aleksandra Klepaczka z Łodzi?

Festiwal Piękna 2023 odbędzie się w dniach 14 – 16 lipca w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu. Polsat pokaże wszystkie trzy gale: Miss Supranational 2023 na żywo w piątek 14 lipca o 20:00, Miss Polski 2023 na żywo w niedzielę 16 lipca o 20:00 oraz 20 lipca o godzinie 20:00 retransmisję konkursu Mister Supranational 2023.Show organizowany i realizowany jest przez Nową Scenę, a producentem jest Telewizja Polsat.

Partnerem Głównym wydarzenia jest Województwo Małopolskie, a Gospodarzem Miasto Nowy Sącz.

(źródło:Polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.