Pierwsza miłość: Tragiczny finał miłości Melki i Łukasza!

Podziel się:

fot.Bogdan Bogielczyk

W najbliższych odcinkach “Pierwszej miłości” poza Małgorzatą Różańską pożegnamy także inną ważną postać w serialu! Łukasz, w tej roli Jan Wieczorkowski, zostanie śmiertelnie postrzelony przez swojego ojca (Daniel Olbrychski)!

Mimo, że Paweł uniknął śmierci z rąk Wodnika (Daniel Olbrychski), Melka po porozumieniu z szefem postanawia utrzymać ten fakt w tajemnicy, nawet przed Łukaszem (Jan Wieczorkowski). Chce tym samym zatrzymać gangstera w więzieniu. Niestety dla policjantki wiadomość o Pawle dociera do jej męża i jednocześnie syna Wodnika! Przez przypadek Tomek, syn Kingi i Artura, szuka Melki wspominając o Pawle, Łukasz chce za wszelką cenę dowiedzieć się co chłopak ukrywa. Tym sposobem mąż Melki dowiaduje się, że Paweł żyje, a jego ojciec niesłusznie siedzi w więzieniu.

Mimo sprzeciwu policjantki, Łukasz postanawia wyciągnąć ojca zza krat! Między malżonkami dochodzi do konfrontacji: jeśli Łukasz zgłosi to prokuraturze z więzienia wypuszczą Wodnika, a życie Pawła dalej bedzie zagrożone. Jeśli nic nie zrobi, jego ojciec może zginąć w więzieniu. Łukasz decyduje się pomóc Wodnikowi, przekazując mu na widzeniu dobre wieści. Szczęśliwy Wodnik szybko traci dobry nastrój gdy dowiaduje się, że wszystkie pieniądze jakie przekazał Łukaszowi trafiły na cele charytatywne… W jubileuszowym 3000 odcinku Melka po kłótni z Łukaszem postanawia opuścić Wrocław. Marysia (Aneta Zając) próbuje przekonać zięcia, aby ją zatrzymał. Tymczasem oczyszczony z zarzutu zabójstwa Wodnik jest wściekły, że wszystkie jego pieniądze trafiły do domu dziecka. Chce zemścić się na Melce. Od momentu gdy Łukasz trafił do aresztu oskarżał Melkę o zniszczenie mu życia. Uważał, że nie zasługuje na bycie z jego synem. Gangster widzi na peronie Melkę. Celując w nią z broni trafia własnego syna! Łukasz ginie na miejscu. Oszołomiona Melka może liczyć na pomoc Marysi i Piotrka (Michał Mikołajczak).

Jan Wieczorkowski  dołączył do obsady serialu w maju 2019 roku. Przez wiele odcinków udało mu się zbudować charakterystyczną, lubianą przez widzów postać, która sporo namieszała w życiu serialowej Melki (Ewa Jakubowicz).

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *