Ninja Warrior Polska V: Czysty sport i potężna siła ducha walki!

Podziel się:

fot. Maciej Piórko/ Polsat

V sezon zmagań prawdziwych herosów i jeszcze większy niż do tej pory apetyt na zwycięstwo! „Ninja Warrior Polska” przyzwyczaił widzów Polsatu do ogromnych emocji. W nowej edycji show będzie ich jeszcze więcej! Czy tym razem Polska zyska swojego pierwszego wojownika Ninja? – Przed nami czysty sport i potężna siła ducha walki – zapowiada Jerzy Mielewski, komentator „Ninja Warrior Polska”.

Show Polsatu dostarcza widzom nie tylko rozrywki, ale też niepowtarzalnych sportowych emocji. – „Ninja Warrior Polska” to dla mnie nowe doświadczenie – mimo że jestem dziennikarzem sportowym od ponad 20 lat! – wyznaje Jerzy Mielewski, komentator w programie. – Przeżywałem sukcesy sportowców, walczących o medale na największych imprezach. Tu wiedziałem, że przyjdą sportowcy-amatorzy. Szybko przekonałem się, że znalazłem te same emocje. 

Co czeka nas w pierwszym odcinku show (emisja 1 marca godz. 20:05 w Polsacie)? Na ekstremalnie trudnym torze przeszkód zobaczymy postać-legendę, czyli samego Chucka Norrisa! Mowa oczywiście o polskim sobowtórze popularnego aktora i mistrza sztuk walki. Marcin Olpiński po raz drugi postanowił odwiedzić show. I po raz drugi stanie w szranki nie tylko ze swoimi słabościami, ale także z własnym synem, Szymonem! Młodość czy doświadczenie – kogo zobaczymy w finale programu?

Swoich sił na legendarnym torze przeszkód spróbuje także gwiazda Tik Toka, Filip Zabielski. Popularny influencer dba na co dzień o tężyznę fizyczną, czym dzieli się w swoich social mediach. W październiku 2021 r. wziął udział w Fame MMA, gdzie wykazał się walecznością, remisując z przeciwnikiem. Czy tyle samo odwagi pokaże w „Ninja Warrior Polska”?

Nowy sezon „Ninja Warrior Polska” od 1 marca o godz. 20:05 w Polsacie!

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.