“Love Island. Wyspa miłości” – Ceremonia przeparowania! Która z dziewczyn opuści willę?

Podziel się:

fot.Polsat

Dziś wieczorem poznamy wybory pozostałej trójki Islandersów, Dominika, Mikołaja i Bartka, w ceremonii przeparowania. W piątkowym odcinku po przewidywalnych wyborach Rafała, który chce kontynuuwać związek z Olą, oraz Igora, który stworzył parę z Oliwią, niespodziewanie Karol wybrał Julię! Wszyscy mieszkańcy willi nie kryli swojego zdziwienia, bowiem wydawało się, że Islander tworzy zgraną parę z Alicją.

Jaką decyzję podejmą pozostali mężczyźni? Sytuacja nie jest oczywista. Bartek, po tym jak Karol wybrał Julię, musi zdecydować się na nową partnerkę. Czy uratuje przed opuszczeniem willi Natalię albo Karolinę?? Którą z dziewczyn wybierze Mikołaj, który wydaje się mieć największy dylemat… Dużo zależy od tego, w jakiej kolejności panowie będą wzywani przez Karolinę gilon do ogłoszenia swoich decyzji! A w kręgu ognia zostały Ada, Natalia, Karolina i Alicja.

Jak zakończy się ceremonia przeparowania? Która z dziewczyn opuści Wyspę Miłości? Jakie emocje będą towarzyszyły uczestnikom po zakończeniu przeparowania?

“Love Island. Wyspa miłości” już dziś o godzinie 22:10 na antenie Polsatu!

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.