„Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia” Ruszył casting do nowej edycji. Polsat szuka uczestników

Podziel się:

HK MATEUSZ GESSLER fot. Krzysztof Opaliński/Polsat

Ruszyły castingi do ósmej edycji legendarnego show „Hells’ Kitchen. Piekielna kuchnia”. W piekielnej kuchni rządzi szef o anielskiej cierpliwości – Mateusz Gessler. To pod jego okiem w kilka tygodni można nauczyć się, jak być szefem kuchni, zdobyć doświadczenie i przeżyć niezapomnianą przygodę, która może odmienić życie! 

„Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”: Kulinarne emocje

Jesteś pasjonatem gotowania, który będzie gotowy zamknąć się w willi, bez kontaktu ze światem zewnętrznym na kilka tygodni, aby oddać się swojej największej pasji – gotowaniu? Chcesz zawalczyć o własne marzenie o pracy w prawdziwej restauracji? Walka z samym sobą w dążeniu do przygotowania perfekcyjnego dania to twój żywioł?  Być może to przed Tobą otworzą się wrota Piekielnej Kuchni, a wraz z nimi szansa na spotkania z wybitnymi gośćmi, pieniądze i sławę!

„Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia” zgłoszenia otwarte

W tym sezonie czeka na uczestników dużo nowości, przekonaj się o tym pierwszy! Już dziś wyślij swoje zgłoszenie do ósmej polskiej edycji programu „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”. Czeka na Ciebie przygoda życia i ogromna dawka kulinarnej wiedzy!

Aby wziąć udział w castingu, należy wypełnić formularz na stronie hellskitchen.polsat.pl.

(źródło:Polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.