Gliniarze: Laura Samojłowicz liczy na drugą szansę!

Podziel się:

fot.Polsat

Laura Samojłowicz gościem Krzysztofa Machajskiego w programie „Studio IPLA”. Aktorka po raz pierwszy w tak szczerej rozmowie o swojej karierze, życiu i planach na przyszłość. Kilka lat temu zniknęła z mediów. Teraz Laura Samojłowicz przypomniała o sobie rolą w serialu Polsatu “Gliniarze”!

Wygrała program „Jak Oni śpiewają”, potem zagrała główną rolę w “Hotelu 52″ i zniknęła z telewizyjnych ekranów. Od września dołączyła do ekipy 9. sezonu hitowych „Gliniarzy” i jako aspirant sztabowy Weronika Grot wróciła na antenę Polsatu. A w nadchodzącą środę wystąpi w 500. odcinku tej produkcji!

– Zamierzam zrobić coś dobrego. Zależy mi na tym, żeby ludzie zobaczyli, że jestem tego warta, żeby dać mi szansę, abym mogła grać, albo śpiewać, albo nawet zatańczyć (…) Lubię pracować i lubię mieć dużo pracy – przyznaje Laura Samojłowicz.

A z czym „Gliniarze” będą musieli się zmierzyć w 500. wydaniu? To będzie odcinek obfitujący w emocje od pierwszej do ostatniej minuty! Sprawa z jaką tytułowi gliniarze nigdy wcześniej się nie konfrontowali, a w której stawką jest życie kogoś bardzo im bliskiego! Będzie od nich wymagała ogromnego zaangażowania, bardzo intensywnych działań w różnym zakresie i w ekstremalnie krótkim czasie, dlatego aż dwa zespoły policyjnych detektywów połączą swoje siły pod nadzorem komendanta.

Tytułowi „Gliniarze” to trzy pary policyjnych detektywów: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz) oraz Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i Weronika Grot (Laura Samojłowicz), a także naczelnik Wydziału Kryminalnego Piotr Zarębski (Dariusz Dłużewski) i komendant Centralnego Biura Policji Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski). W zespole są też policyjni informatycy – Żaneta Kujawska (Monika Miller) i Darek Szymczak (Michał Głowacki), technicy kryminalistyki – Jan Wójcik (Bartosz Winiarski) i Aneta Kwaśny (Magdalena Soczawa) oraz aspiranci – Stefan Dobosz (Robert Szewczyk), Maja Brzeska (Lea Oleksiak) i Michał Rafalski (Łukasz Strzałka) oraz patomorfolog Danuta Wszołek (Aleksandra Fronczak). A w jubileuszowym odcinku na ich drodze stanie Przemysław Saleta

(Polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.