Finał „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”O kryształową kulę walczą Julia Wieniawa i Edyta Zając!

Podziel się:

fot,Polsat

Wielki finał 11. edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” startuje już w ten piątek, o godzinie 20:05! Na najgorętszym parkiecie w kraju o kryształową kulę i nagrodę pieniężną w wysokości 100 tysięcy złotych dla Gwiazdy i 50 tysięcy złotych dla Tancerza powalczą dwie pary – czyli Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino oraz Edyta Zając i Michał Bartkiewicz!

11. edycja „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na pewno zostanie zapamiętana na długo, gdyż rozpoczęła się wraz z wiosenną ramówką, a jej finał… świętujemy jesienią! Po dwóch odcinkach emocjonującej rywalizacji uczestnicy musieli zawiesić treningi, a fani programu na kilka miesięcy pożegnać się z ulubionym show. Aż do 4 września, kiedy program wrócił na antenę, a wraz z nim do tanecznych treningów przystąpiło 10 fantastycznych par! Z odcinka na odcinek emocje nas nie opuszczały! Były łzy szczęścia i łzy wzruszenia!

W ostatnim czasie sytuacja w programie zmieniała się dynamicznie i była nadzwyczaj gorąca! Nie tylko za sprawą ekscytujących występów czy głosowaniu widzów. W dziewiątym odcinku 11. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” miały wystąpić cztery pary. Niestety na parkiecie nie zatańczyli Sylwia Lipka i Rafał Maserak, a decyzją widzów z programem pożegnali się Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz. Ten bieg wydarzeń oraz zdrowie i bezpieczeństwo naszych uczestników i pracowników, wpłynął na podjęcie przez producenta decyzji o przyspieszeniu emisji finałowego odcinka.

W  piątkowy wieczór na pewno nie zabraknie wielkich emocji! Podczas ostatniego odcinka dowiedzieliśmy się, że jurorzy będą uczestniczyć w ułożeniu finałowej choreografii naszych uczestników! Michał Malitowski przygotuje charyzmatycznego jive’a z Julią Wieniawą i Stefano Terrazzino, a Iwona Pavlović przećwiczy pełne emocji tango z Edytą Zając i Michałem Bartkiewiczem. Jakie będą pozostałe finałowe tańce? To będzie niespodzianka… A finał już w ten piątek w Polsacie!

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.