„Taniec z gwiazdami” Mikołaj i Sylwia nie mieszkają już razem – co dalej ze związkiem ?

Podziel się:

fot.Polsat

Od pewnego czasu nie mieszkają razem, a na treningi przygotowujące do „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” przyjeżdżają osobno. O randkowaniu ze sobą na razie nie myślą. Czy związek Mikołaja Jędruszczaka i Sylwii Madeńskiej przechodzi kolejny poważny kryzys? I jak związkowe burze wpływają na ich występy?

Choć w tańcu idzie im różnie, co przekłada się na oceny surowych jurorów, na parkiecie zawsze prezentują się nienagannie. Niestety prawda wygląda trochę inaczej… Najbardziej burzliwa para XI edycji „Tańca z gwiazdami” wciąż się dociera. Najwięcej czasu razem Mikołaj i Sylwia spędzają… na treningach do show Polsatu. Czy zdarza im się jeszcze randkować ze sobą? – Treningi i same live’y są tak wyczerpujące, że obecnie nie chodzimy na randki. Najważniejsze dla nas w tym momencie jest dobre przygotowanie do programu – mówi Sylwia. – Mam nadzieję, że za jakiś czas to sobie odbijemy. Bo to, że ze sobą nie mieszkamy, nie oznacza, że nie jesteśmy razem. Obecnie po prostu od siebie odpoczywamy.

Ciężka praca na sali treningowej na razie nie zaowocowała wysokimi notami od jurorów. Mimo tego Sylwia jest zadowolona z postępów, jakie robi jej życiowy i taneczny partner. – U Mikołaja dużo zależy od nastawienia – stwierdza. – Jeśli ma nauczyć się tańca standardowego, w którym dobrze się czuje, od razu załapuje kroki. I tak też dzieje się teraz. Jeśli utrzymamy taneczny poziom z treningów, będzie to najlepszy występ Mikołaja od początku emisji XI edycji show. Mam nadzieję, że uda nam się zdobyć także przychylność jurorów!

Zmagania uczestnków „DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI” – możecie zobaczyć w każdy piątek w Telewizji Polsat!

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.