Film „Zenek” w kinach w całej Europie i za oceanem !

Podziel się:

fot.pras

Ponad 300 kin niemal na całym świecie pokaże film „Zenek”. Zagraniczna premiera odbędzie się 28 lutego.

Produkcja Telewizji Polskiej „Zenek” w reżyserii Jana Hryniaka wzbudził zainteresowanie na długo przed premierą.

Film Zenek w Europie i USA 

Produkcja została dostrzeżona przez międzynarodowych dystrybutorów, którzy wprowadzą film do kin w takich krajach jak: USA, Kanada, Niemcy, Austria, Belgia, Holandia, Wielka Brytania, Irlandia i inne. W sumie film wyświetli ponad 300 zagranicznych kinPremiera filmu w Polsce odbyła się, 14 lutego, a zagraniczna odbędzie się dwa tygodnie później.

Filmowi towarzyszy singiel Zenona Martyniuka „Ja gnam przed siebie”. Film „Zenek” to prawdziwa historia Zenona Martyniuka, chłopaka z podlaskiej wsi, który spełnia swoje wielkie marzenie, by dawać ludziom radość poprzez muzykę i śpiew. Film ukazuje drogę Martyniuka do ogromnego sukcesu, który osiągnął dzięki uporowi i ciężkiej pracy, zyskując miano króla muzyki disco polo.

(pras)

2 myśli na temat “Film „Zenek” w kinach w całej Europie i za oceanem !

 • 20 marca 2020 o 19:05
  Permalink

  Wizyta w kinie na zenku pozytywnie mnie zaskoczyła. To fajny, prosty film z jeszcze bardziej banalną fabułą, ale w przypadku takiej produkcji to działa na plus. Miło oglądałem sobie kolejne sceny bez zbędnego analizowania czy przemyśleń zachowań aktorów. Miły lekki film, jeśli takie założenie miał reżyser to mu się udało, jesli wyszło tak przypadkiem to tez dobrze.

  Odpowiedz
 • 29 marca 2020 o 13:45
  Permalink

  Nie było fajerwerków, ale rodzice sie ubawili po pachy. Klimat lat 80. daje się poczuć. Sporo śmiesznych tekstów, które moim zdaniem przejdą do neta predzej czy pozniej jako memy. Można obejrzec dla zrelaksowania umysłu

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *