Leslie Odom Jr. oraz Sia z singlem „Cold”

Podziel się:

fot.pras

W nagraniach singla „Cold” udział brała Sia – światowej sławy artystka, zdobywczyni dziewięciu nagród Grammy, a prywatnie przyjaciółka Leslie’ego. Artysta zapowiada także świąteczny „Christmas Album”, który ukaże się 6 listopada 2020! 

„Sia jest moją przyjaciółką. Poznaliśmy się za kulisami musicalu Hamilton. Dla mnie, taka wyprawa do krainy muzyki pop jest naprawdę niesamowita. Mam szczęście, że mogę z nią pracować! Sia to świetna artystka, wiele się od niej uczę. Po ukończeniu materiału na nowy album, zapytałem czy chciałaby popracować nad którymś utworem. „Zaśpiewam ci Cold!” – odpowiedziała. Nagraliśmy więc nową wersję!” – wspomina Leslie.

Leslie Odom Jr. to wszechstronny amerykański artysta, zdobywca nagrody Grammy z 2016 roku, w kategorii Best Musical Theater Album z musicalu Hamilton, w którym zagrał rolę Aarona Burra. Debiutancki album Odoma zatytułowany „Leslie Odom Jr.”, wydany w 2014 roku, znalazł się na pierwszym miejscu listy  Billboard Jazz!  Zimą 2017 roku ponownie znalazł się na szczycie list przebojów, publikując album „Simply Christmas”.

Leslie miał przyjemność wystąpić również w kilku wysokobudżetowych produkcjach filmowych, takich jak: Murder on the Orient Express, Red Tails, czy Smash. W 2018 roku wydał nawet książkę, zatytułowaną Failing Up: How to Rise Above, Do Better, and Never Stop LearningW listopadzie 2019 roku zagrał u boku Cynthii Erivo i Janelle Monaein Harriet w filmie biograficznym o niezwykłym życiu Harriet Tubman, a w przyszłym roku zagra w długo oczekiwanej produkcji The Many Saints of Newark. Ostatnio Odom wystąpił nawet w nowym serialu animowanym Apple TV + Central Park, za który otrzymał nominację do nagrody Emmy!

Cold” to nowa wersja singla, pochodzącego z albumu  „Mr.”, który ukazał się w listopadzie zeszłego roku, dostępny TUTAJ 

(dream-music)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.