Taniec z Gwiazdami.Dancing with the stars pierwszy odcinek za nami.Kto odpadł, a kto brylował na parkiecie?

Podziel się:

fot.Polsat

Za nami premierowy odcinek “Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”!Emocje sięgały zenitu – stres i ekscytacja towarzyszyły wszystkim tanecznym parom.Szczególnie że z jedną z par musieliśmy się pożegnać… Niestety w kolejnym odcinku nie zobaczymy Tomka Oświecińskiego i Wiktorii Omyły.

– Nie było to dla mnie zaskoczeniem – mówi popularny trener. – Bardziej bym się dziwił, gdyby jurorzy pochwalili mój taniec i dali mi “dziesiątkę” – dodaje z uśmiechem.
– Dla Tomek zatańczył świetnie!  Ma u mnie “dziesiątkę”! – komentuje Wiktoria Omyła.

A kto faktycznie zasłużył na wysokie noty?
Jurorów zachwyciła tym razem modelka Edyta Zając, którą w tangu poprowadził Michał Bartkiewicz. Szczególnie szczodra w pochwałach była Iwona Pavlović. – Jestem szczęśliwa i chyba widać to w moim tańcu – przyznała Edyta Zając.

Jak na “Taniec z gwiazdami” przystało, nie mogło zabraknąć wielu nieoczekiwanych zwrotów akcji. Do ostatniej chwili występ Sylwestra Wilka stał pod wielkim znakiem zapytania. Sportowiec miał poważny problem z protezą, a ból był nie do zniesienia. – Przez dwa ostatnie dni w ogóle nie trenowałem – wyznaje Sylwester. – Nawet nie pamiętam, jak mi poszło. Byłem skoncentrowany na tym, aby nie pomylić kroków. Moja noga tak spuchła, że proteza nie chciała wejść. Potrzebna była natychmiastowa pomoc fachowców od protez.

A co działo się za kulisami naszego show? W przerwie reklamowej Stefano Terrazzino – jak na krawca przystało – mistrzowsko władał igłą, reperując koszulę, z kolei Rafał Maserak z wypiekami na twarzy sprawdzał wyniki meczu Holandia – Polska.
 
Na widowni żywo dopingowali tancerzy goście specjalni, m.in.: Patricia Kazadi, Jessica Mercedes czy Adam Fidusiewicz.

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.