Sylwester z Polsatem 2023. Powitaliśmy Nowy Rok. Na scenie było gorąco ! (ZDJĘCIA)

Podziel się:

Doda podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2023 /fot.Łukasz Nowak/iln24.pl

W tym roku Sylwestrowa Moc Przebojów odbyła się na Polach Marsowych w Chorzowie. Pod spektakularną sceną zwieńczoną blisko 7. metrowym zegarem odliczającym czas do północy przewinęło się 60 tysięcy osób. O północy  przed telewizorami wraz z Telewizją Polsat witało Nowy Rok  4,2 miliona osób (co stanowiło około 36% w grupie 4+) co potwierdzają wstępne wyniki oglądalności na podstawie pierwszych danych Nielsen Media. 

To była naprawdę fantastyczna zabawa, bo jej scenariusz napisali widzowie i internauci. Artyści występujący na scenie wykonywali przeboje ze swojego repertuaru o które prosili na Facebooku fani. Dodatkowo wszyscy mogli pokazać swoją „domówkę”. Każdy mógł wysłać zdjęcia ze swojej, a ze wszystkich powstała istna imprezowa galeria. Ilość zdjęćzaskoczyła. Kilkunastu grafików przygotowujących zdjęcia do publikacji nie nadążało z ich przygotowywaniem.

Na największej scenie, w historii Sylwestrowej Mocy Przebojów, która miała 75 metrów szerokości i blisko 32 metry wysokości, wystąpiło ponad 20. polskich i zagranicznych artystów. Razem z widzami Polsatu stary rok pożegnali między innymi: Doda, Lady Pank, Golec uOrkiestra, Kayah & Bum Bum Orkestar i Fiśbanda, Urszula, Majka Jeżowska, Dawid Kwiatkowski, Danzel, Enej, Skolim, Piersi, Marcin Miller i Boys, Smolasty, Oskar Cyms, Kuba Szmajkowski, Michał Kwiatkowski, Tribbs, Kubańczyk, Feel i Clödie, a także Matteo Bocelii.

Gospodarzami sylwestrowego wieczoru byli prowadzący: Marcelina Zawadzka, Krzysztof Ibisz, Adam Zdrójkowski oraz Agnieszka Kołodziejska z Radia ZET.,
a o oprawę taneczną zadbała grupa Collective pod opieką choreograficzną Macieja Zakliczyńskiego.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2023
W tym roku Sylwestrowa Moc Przebojów odbyła się na Polach Marsowych w Chorzowie. Pod spektakularną sceną zwieńczoną blisko 7. metrowym zegarem odliczającym czas do północy przewinęło się 60 tysięcy osób
« z 45 »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.