Aleksandra Klepaczka Miss Polski 2022 -reprezentuje Polskę w konkursie Reinado Internacional del Cafe w Kolumbii!

Podziel się:

Aleksandra Klepaczka Miss Polski 2022 fot.mat.pras

Aleksandra Klepaczka – Miss Polski 2022 będzie reprezentować Polskę w konkursie REINADO INTERNACIONAL DEL CAFE, który odbędzie się w Manizales, Kolumbii.

Ola wylatuje do Kolumbii już jutro. Wielki finał odbędzie się już 13 stycznia!

Konkurs Reinado Internacional del Cafe organizowany jest od 1957 roku. w styczniu w Manizales w Kolumbii podczas Feria de Manizales Jego organizatorem jest Instituto de Cultura y Turismo de Manizales. Biorą w nim udział reprezentantki z całego świata. Podczas zgrupowania finalistki będą miały okazję poznać zwiedzić region i poznać kulturę Kolumbii. Przed nimi udział w wielu wydarzeniach kulturalnych i paradach, które organizowane są podczas Feria de Manizales.

Polska wiele razy miała okazję do dumy. W gronie laureatek konkursu znalazły się: Renata Piotrowska (2000), Magdalena Szarek (2001), Iwona Wyrzykowska (2010) i Natalia Piguła (2020).

W tym roku nasz kraj zaprezentuje Aleksandra Klepaczka – Miss Polski 2022.

„Rok 2023 był dla mnie absolutnie wyjątkowy. Dzięki tytułowi Miss Polski, miałam możliwość reprezentowania kraju na najważniejszych konkursach na świecie — Miss Universe oraz Miss Supranational. Już jutro wylatuję do Kolumbii, gdzie po raz trzeci będę reprezentantką Polski, tym razem na konkursie Reinado International del Cafe.

Konkurs Miss Polski zdobył dla mnie niesamowity kontrakt w Wietnamie – zostałam ambasadorką marki! Dzięki temu miałam okazję zwiedzić Wietnam i wziąć udział w kampanii reklamowej. Zdjęcia z moim wizerunkiem widniały na billboardach na terenie całego Wietnamu! Nagraliśmy też reklamę emitowaną w największej wietnamskiej telewizji. W ramach kontraktu przewidziane są kolejne wyloty nie tylko do Azji, ale również do USA.

Co słychać u Oli?

Od czerwca zeszłego roku rozpoczęłam swoją przygodę z dziennikarstwem sportowym. Miałam ogromną przyjemność zagłębić się w świat motosportu i przez całe lato prowadzić rundy Pucharu Polski oraz Mistrzostw Polski w Motocrossie i Quadcrossie, które rozgrywały się na terenie całego kraju. Z niecierpliwością czekam na kolejny sezon rozgrywek, który już teraz wiem, że ponownie będę prowadziła.

Pod koniec lipca brałam udział w Żużlowym Święcie Łodzi, czyli 6 edycji Meczu Narodów organizowanym na Łódzkiej Moto Arenie. Miałam okazję przeprowadzać wywiady z wybitnymi żużlowcami, kilkukrotnymi Mistrzami Świata takimi jak Tai Woffinden czy Jason Doyle.

W sierpniu rozpoczęłam współpracę z programem “Siatkarskie Ligi”. Prowadzę program o tematyce związanej z rozgrywkami PlusLigi, TauronLigi oraz Reprezentacji Polski. W ramach programu realizujemy również odwiedziny klubów, podczas których przeprowadzam wywiady z najlepszymi polskimi siatkarzami i siatkarkami. Wszystkie materiały dostępne są na kanale Siatkarskich Lig na YouTube.

Dodatkowo cały czas kontynuuję pracę w firmie IT, gdzie zajmuję się przeprowadzaniem procesów rekrutacyjnych oraz współprowadzeniem social mediów firmy.”

Trzymamy kciuki za Olę i jesteśmy pewni, że doskonale zaprezentuje nas w Kolumbii!

(źródło:nowascena)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.