Bartosz Żukowski serialowy Walduś “Świata wedłgu Kiepskich” w nowej roli !

Podziel się:

fot.

Bartosz Żukowski – aktor telewizyjny i filmowy, szerokiej widowni znany z roli Waldusia w „Świecie według Kiepskich” – wystąpi w serialu „Święty”.  W komedii obyczajowej, którą na antenie Super Polsat można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20, aktor wcieli się w postać Dominika, brata Andrzej Wróbla, granego przez Kazika Mazura. Po raz pierwszy zobaczymy go w odcinku 262. – we wtorek, 8 listopada o godz. 20.

Choć Bartosz Żukowski ma na swoim koncie ponad pięćdziesiąt ról na dużym i małym ekranie (m.in. w takich filmach, jak „Drogówka”, „Dom zły” czy „Moje córki krowy”) to najczęściej kojarzony jest właśnie z rolą syna Ferdka Kiepskiego – Waldusia. Swój komediowy talent wykorzysta także w „Świętym”, gdzie zagra zbuntowanego pantoflarza Dominika Wróbla.  

Bartosz Żukowski w nowej roli w serialu „Święty”

Dominik pojawi się w Uroczysku zupełnie niespodziewanie, zaskakując nawet własnego brata. Trafi akurat na opijanie przystąpienia stylisty Huberta do Klubu Kawalera, w którym rej wodzi Andrzej Wróbel. Niespodziewany gość przyłączy się do świętowania i wkrótce sam nabierze ochoty na członkostwo w Klubie. Jak się okaże w kolejnych odcinkach, Dominik uciekł żonie i trójce dzieci, postanowił wyrwać się spod pantofla, zacząć nowe życie i przybrać image buntownika…
Niestety, mimo starań i wsparcia członków Klubu oraz Zenka (Tomasz Oświeciński) i Bogny (Olga Szomańska), sprawy nie potoczą się po jego myśli i w Uroczysku pojawi się jego małżonka z całą dzieciarnią. Co z tego wyniknie dla niego samego i dla jego brata, przekonamy się oglądając dalsze odcinki „Świętego” od poniedziałku do piątku o godz. 20.

Michał jest pewien, że Czarna złamała mu serce. Gdy chce przejść do rękoczynów z jej szefem, słyszy kobiecy głos z korytarza. Magda opowiada Laurze o poświęceniu Bartosza. Lekarka zwierza się, że udziela porad w gazecie Organisty. Panie wspólnie zastanawiają się co odpisać Monice. Ksiądz Marek stara się rozwiązać problem z kryzysem wiary Lucjana. Jednak spokojna rozmowa nie przynosi rezultatów. Gospodyni decyduje się na ingerencję, która jedynie pogarsza nastroje na plebanii. Tymczasem Monika pomaga Białachowi w barze. Próbuje delikatnie wypytać o jego sytuację z Laurą. Hubert chce dołączyć do Klubu Kawalera. Panowie urządzają tajne głosowanie, które decyduje o jego członkostwie. Podczas świętowania przychodzi do nich Dominik, który szuka Wróbla.

(żródło:Polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.