Michał Baryza: „Ninja Warrior Polska” to moje drugie życie!

Podziel się:

fot. Maciej Piórko/ Polsat

Sportowiec uzależniony od adrenaliny i występów w „Ninja Warrior Polska”. Michał Baryza, model i fizjoterapeuta z Konecka, po raz czwarty zmierzy się z przeszkodami w najbardziej emocjonującym show Polsatu. Jak poradzi sobie w piątej – jak zapowiadają producenci – najtrudniejszej jak dotąd edycji programu, przekonamy się1 marca o godz. 20:05 w Polsacie.

Pełna koncentracja i opanowanie – to recepta na sukces w show „Ninja Warrior Polska”, jak twierdzi Michał Baryza. A doskonale wie, o czym mówi, ponieważ na pięć edycji programu pojawił się aż 4 razy! – Można być dobrze przygotowanym, a najmniejszy błąd dyskwalifikuje. Dlatego warto popracować nad psychiką – radzi fizjoterapeuta z Konecka. – Specjalne treningi pod „Ninja Warrior Polska” zajęły mi około 3 miesięcy. Pracowałem nad wzmocnieniem chwytu i przedramion, a także zwiększeniem wydolności. Tutaj bardzo przydaje się także doświadczenie, a tego u mnie sporo. Podsumowując – czuję się bardzo dobrze przygotowany, ale i tak tor Ninja Warrior zweryfikuje wszystko.

Co ciekawe, Michał zawsze występuje w czerwonych butach sportowych. W V sezonie także będzie je miał na sobie. – Dużo ze mną przeszły – wspomina. – Mają nawet dziury. Ale to buty, które przynoszą mi szczęście, mimo że 2 razy były w basenie. Oby zaniosły mnie pod samą linę Góry Midoriyama – dodaje z nadzieją w głosie.

O dobrą passę na torze zadba także wyjątkowa dla Michała osoba – jego mama. Po raz pierwszy będzie kibicować synowi z trybun. – To przejście dedykuję właśnie mamie – mówi zawodnik. – Cieszę się, że jest ze mną w tym momencie.

Nowy sezon „Ninja Warrior Polska” od 1 marca, w każdy wtorek, o godz. 20:05 w Polsacie!

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.