Denis Urubko i Janja Lesar odpadają z Tańca z Gwiazdami

Podziel się:

fot.Polsat/ WBF

Jako pierwsi zaprezentowali się Juras i Wiktoria. – Dawno się nie stresowałem tak, jak w tej chwili – wyjawił popularny komentator w programie „Ninja Warrior Polska”. A jak podobało się jurorom? Iwona Pavlović pochwaliła „równoległość stóp” Jurasa. – Ninją tańca może nie zostaniesz, ale jest w tobie moc! – zauważyła z uznaniem. Niestety już dziś musieliśmy pożegnać się z jedną z dziesięciu par, walczących o Kryształową Kulę. Z programu odeszli himalaista Denis Urubko oraz Janja Lesar.

Przypomnijmy, jak w premierowym odcinku radzili sobie uczestnicy XII edycji show!

Jako pierwsi zaprezentowali się Juras i Wiktoria. – Dawno się nie stresowałem tak, jak w tej chwili – wyjawił popularny komentator w programie „Ninja Warrior Polska”. A jak podobało się jurorom? Iwona Pavlović pochwaliła „równoległość stóp” Jurasa. – Ninją tańca może nie zostaniesz, ale jest w tobie moc! – zauważyła z uznaniem.

Iza Małysz rozwinęła skrzydła prowadzona przez Stefano Terrazzino. – Orłem teraz jesteś ty – powiedział Andrzej Grabowski. Mniej łaskawy dla pary był Michał Malitowski. – Widzę dużo dziur. Brakuje “uwspólnienia” – ocenił.

Piotr Mróz i Hania Żudziewicz pokazali, na co ich stać! – Dałem z siebie wszystko – podsumował swój występ aktor serialu „Gliniarze”. Iwona Pavlović doceniła starania Piotra. – Ręce dyndają, ale zrób coś z nimi i będzie okej! – podpowiedziała. Andrzej „Piasek” Piaseczny dodał: – Pan tańczy do sześcianu!

Kajra i Rafał Maserak zakręcili parkietem w rytm hitu „Miłość w Zakopanem”. W choreografii pojawił się także Sławomir w stroju… niedźwiedzia. – Kajra, ulżyło mi. Tańczysz lepiej niż Sławomir! – zauważył Michał Malitowski.

Fit Oldboy, najstarszy uczestnik show, poprowadzony w tańcu przez Paulinę Biernat, bawił się na parkiecie doskonale. Niestety jurorzy nie byli łaskawi. – To nie była cha cha, to było „tupu tupu” – skomentowała Iwona Pavlović. – Ta cha cha nie była sexy – dodał Michał Malitowski.

Ognista para Sylwia Bomba i Jacek Jeschke pokazali się w wersji „standardowej” i „ugrzecznionej”. I jak im poszło? – Schowałaś się trochę w ramionach Jacka – zauważyła Iwona Pavlović.

Radek Liszewski i Lenka Klimentova rozbroili publiczność energetycznym tańcem. – Bardzo fajne było to, że to było twoje – powiedział Michał Malitowski. A jeszcze więcej emocji wywołało… pojawienie się na parkiecie Janka Klimenta w towarzystwie ukochanych psów Państwa Klimentów!

Kinga Sawczuk i Kuba Lipowski rozgrzali parkiet show Polsatu ognistą sambą. Kinga okazała się pojętą uczennicą. Pochwały zebrał także jej partner. – Jesteś świetnym nauczycielem. Doskonale przygotowałeś Kingę do występu – podsumował debiutującego w programie tancerza Andrzej Grabowski.

Denis Urubko i Janja Lesar wprowadzili widzów w słowiański klimat. Denis, będący z wykształcenia aktorem, pokazał się z zupełnie nowej strony. – Jest pan superhero, a jeśli były tu jakieś niedociągnięcia, to pewnie było to zgodnie z planem – stwierdził Andrzej Piaseczny. – Trochę więcej pewności siebie! – zaapelował Michał Malitowski.

Występ Oliwii Bieniuk i Michała Bartkiewicza był przysłowiową wisienką na torcie. – Oliwio, masz talent taneczny – powiedziała Iwona Pavlović. – Mam do tej dziewczyny ogromną atencję – zaznaczył Andrzej Piaseczny. W programie dowiedzieliśmy się, że gdyby nie zgoda taty Oliwii, Jarka Bieniuka, Oliwia nie pojawiła by się w show. – To była nagroda dla córki za wyniki w nauce – wyjawił Jarek Bieniuk.

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.