Gliniarze: Adam i Ewa – nowa para detektywów!

Podziel się:

fot.mat.pras Polsat

 Premiera 11. sezonu „Gliniarzy” zbliża się wielkimi krokami.Gliniarze: Do zespołu dołączają nowe twarze.

Do zespołu dołączą nowe funkcjonariuszki – policyjna profilerka Dominika Sęk, w tej roli Helena Chorzelska oraz aspirant sztabowy Ewa Berg, w którą wciela się Charlotta Zielińska. To jednak nie wszystko! Już dzisiaj zdradzamy, że to waśnie ona będzie partnerką śledczego Adama Bogusza (Aleksander Mackiewicz). Czy Adam i Ewa stworzą zgrany duet detektywów?

A jak układa się współpraca Charlotty Zielińskiej z serialowym partnerem?

– Cieszę się, że już oficjalnie mogę przyznać się do tego, że będę nową partnerką Adama Bogusza. Tak! Nie mogłam się doczekać, żeby się tym faktem podzielić. Mamy tyle genialnych zdjęć i przygód na planie, że chce już Wam to wszystko w końcu opowiedzieć! Praca z Aleksem jest przygodą, która przyniosła mi dużo radości, inspiracji i nauki… zarówno kryminalnej, jak i partnerskiej. Aleks jest genialnym partnerem równie mocno we wcieleniu Adama, jak i w swoim prywatnym, zawsze można na niego liczyć. Myślę, że najważniejsze w naszej współpracy z Aleksem jest to, że oboje mamy przede wszystkim ogromny fun z tego, co robimy i dzięki temu z chęcią i z łatwością na 100% wcielamy się w naszą kryminalną rzeczywistość. Czuję, że stworzyliśmy bardzo zgrany team, który przyniesie Wam dużo zaskakujących akcji i dobrej zabawy w 11. sezonie Gliniarzy. Mam nadzieję, że będziecie tego samego zdania! – mówi Charotta Zielińska.

 Gliniarze 11. sezon Dominika Sęk (Helena Chorzelska)

 Gliniarze 11. sezon Dominika Sęk (Helena Chorzelska)  fot.mat.pras Polsat

Gliniarze-11.-sezon-Ewa-Berg-Charlotta-Zielińska fot.mat.pras Polsat

Przypomnijmy, że Ewa Berg ukończyła prawo, potem chciała zostać prokuratorem, ale życie zweryfikowało jej wybory. Postawiała na pracę w policji, aby skuteczniej walczyć z przestępczością niż zza prokuratorskiego biurka!

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.