Zostań funkcjonariuszem mazowieckiej KAS. Trwa nabór do Służby Celno-Skarbowej

Podziel się:

fot.KAS 

Trwa rekrutacja do Służby Celno-Skarbowej w woj. mazowieckim. Dostępnych 59 etatów. Kandydaci mogą składać dokumenty do 30 listopada 2020 roku -informuje Justyna Pasieczyńska z Izby Administracji Skarbowej w Warszawie.

Służba Celno-Skarbowa w Mazowieckim Urzędzie Celno-Skarbowym (MUCS) to stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji. Funkcjonariusze mazowieckiej Krajowej Administracji Skarbowej pełnią służbę nie tylko na lotniskach Chopina i w Modlinie, ale także biorą udział m.in. w zwalczaniu zorganizowanych grup przestępczych specjalizujących się w wyłudzaniu VAT, nielegalnym hazardzie, przemycie towarów akcyzowych, praniu brudnych pieniędzy. Na osoby, które rozpoczną Służbę Celno-Skarbową czeka pakiet szkoleń umożliwiający zdobycie wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych.

Szczegółowe informacje dot. prowadzonego naboru dostępne są na stronie internetowej Izby Administracji Skarbowej w Warszawie, w zakładce Ogłoszenia/Nabór/Oferty pracy i służby w KAS (link do ogłoszenia).

Oferty mogą być składane w formie pisemnej w siedzibie Izby, za pośrednictwem placówki pocztowej lub firmy kurierskiej, bądź drogą elektroniczną pod warunkiem opatrzenia ich bezpiecznym podpisem elektronicznym, weryfikowanym za pomocą ważnego kwalifikowanego certyfikatu, zgodnie z ustawą z dnia 5 września 2016 roku o usługach zaufania oraz identyfikacji elektronicznej lub podpisanych Profilem zaufanym ePUAP.

(KAS)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.