Wciel się w menedżera żużlowego i wygraj puchar!

Podziel się:

fot.pras 

Speedway Manager pozwala wcielić się w menedżera własnego klubu już 5rok! Z tej okazji w listopadzie ruszy wielki turniej w systemie  pucharowym o nagrody rzeczowe oraz okazały puchar. Jeżeli nie miałeś okazji jeszcze zagrać w najpopularniejszy menedżer żużlowy na świecie to zapraszamy czym prędzej na stronę gry.

Warto podkreślić, iż twórcy gry mają bardzo ambitne plany na kolejne lata, gdyż planują mocno rozwinąć swoją grę dodając nowe dyscypliny sportowe oraz planując ekspansję na rynek europejski. Od kilku miesięcy 13-osobowy zespół pieczołowicie pracuje nad nową grą Sports Manager PRO, który będzie pierwszym na świecie menedżerem wielosekcyjnym. Początkowo będą dostępne takie sporty jak oczywiście żużel, piłka ręczna, piłka siatkowa, hokej na lodzie oraz, co ciekawe, tak popularny ostatnio e-sport. Zanim dojdzie do premiery nowej gry, twórcy gry zorganizują turniej jakiego w grach tego typu jeszcze nie było.

– Głównie postawię na rozwój zawodników oraz sprawdzanie równych strategiitaktycznych. Chcę fajnie skomponować skład włączając swoją zdolną młodzież. Jeśli losowanie ułoży się po myśli to być może powalczę o coś więcej. Cel długoterminowy się nie zmienia, chce dołączyć w niedługim czasie do elity. Będzie to możliwe tylko poprzez ciągły rozwój mój i zawodników. Zacząłem grać w kwietniu i z każdym dniem zacząłem się coraz bardziej wkręcać w bycie managerem żużlowym. Jestem bardzo zadowolony z różnych udogodnień,
również z tego, ze chat zawsze służy pomocą oraz ekipa prężnie działa w rozwiązywaniu problemów przy obecnej wersji gry – mówi gracz Wegli96, bardziej znany jako Damian Węglarz, bramkarz Jagiellonii Białystok.

Turniej zostanie rozegrany w systemie pucharowym. Rywalizacja polegać będzie na bezpośrednich pojedynkach między uczestnikami których początkowo rozlosujemy. Uczestnicy rozgrywają po 5 meczów pomiędzy sobą (po dwa na każdym torze i po jednym na torze neutralnym), po których zwycięzca kwalifikuje się do dalszych meczów, pokonany odpada z rywalizacji.

Właściwą rywalizację poprzedza faza grupowa, w której każdy gracz rozegra mecze z 4 przeciwnikami. W przypadku odpadnięcia z turnieju głównego w fazie grupowej uczestnik weźmie udział w turnieju pocieszenia o mniej okazały puchar.

– Jak zawsze w takich turniejach nie stawiam sobie wysokich celów, ale jako, że sam siebie zaliczam do szeroko pojętej czołówki w tej grze to mam prawo oczekiwać od moich zawodników, że w pierwszej rundzie nie odpadną. Zasady turnieju promują młodszych stażem managerów (i dobrze), więc będę musiał się mocno nagłówkować, aby wybrać optymalny i silny skład. Tak czy owak formuła turnieju bardzo mi się podoba i już nie mogę się doczekać kiedy w niej wystartuję. Trzeba bronić honoru “starych graczy” i nie pozwolić by młodsi obrośli w piórka, bo wielu graczy robi szybko postępy i zaczynamy czuć ich oddech na plecach – dodaje Ryba387.

Nabór do turnieju trwa już od ponad miesiąca. I ma się dobrze! Zapraszamy do darmowej rejestracji: https://speedwaymanager.pl

(pras)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.