Dance Dance Dance: Anna Mucha do Idy Nowakowskiej. Dawaj te kudły!

Podziel się:

fot.pras 

W sobotnim odcinku „Dance Dance Dance” jurorki będą walczyły o atencję jednego z uczestników. Mamy fragment zabawnej wymiany zdań między paniami. 

Przed nami ostatnie taneczne występy uczestników drugiej edycji „Dance Dance Dance”. W sobotę na parkiecie zatańczą Anna Karczmarczyk, Rafał Mroczek, Mateusz Janusz i Rafał Jonkisz. Występ jednego z panów doprowadzi do zabawnej przepychanki słownej między Anną Muchą a Idą Nowakowską. Każda z nich będzie próbowała udowodnić, że uczestnik tańczył właśnie dla niej. 

Każda z nas, idę o zakład, czuła się tak, jakbyś tańczył dla nas – zachwyciła się Anna Mucha. 

 

Dla mnie. Przysięgam, widziałam jak patrzył się mi w oczy – skwitowała podekscytowana Ida Nowakowska. 

 

Widziałam buziaczki. Buziaczki były dla mnie – przekomarzały się jurorki „Dance Dance Dance”.

 

Do mnie te buziaczki – krzyczała rozbawiona Ida, która w pewnym momencie usłyszała od koleżanki z jurorskiej ławy:

 

Dawaj te kudły, dawaj… – śmiała się Anna Mucha. 

Który uczestnik wywołał takie reakcję jurorek? Przekonamy się już w najbliższą sobotę o 20:35 w TVP2. O godzinie 20:00 widzowie będą mogli zobaczyć „Dance Dance Dance The Best Of” będący przypomnieniem poprzedniego odcinka tanecznego show. 

Warto dodać, że w sobotnim odcinku pożegnamy jedną z par, która przekaże 10 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny. Pozostałe trzy duety wezmą udział w wielkim finale 25.04.2020 r. Ze względu na pandemię koronawirusa Telewizja Polska podjęła decyzję o skróceniu emitowanej obecnie edycji „Dance Dance Dance”. Wielki finał będzie realizowany w studiu „Pytania na Śniadanie”. Zwycięzców tanecznego show wybiorą widzowie biorący udział w głosowaniu SMS. 

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.