Dance Dance Dance: Jakie relacje łączą Roksanę Węgiel z rodziną? (WIDEO)

Podziel się:

fot.Natasza Młudzik/TVP

„Dance Dance Dance” już w najbliższą sobotę Roksana Węgiel powalczy o miejsce w wielkim finale. Młoda gwiazda opowiada o relacjach z rodziną Mama poświęciła swoje życie, żebym mogła robić to, co robię – zdradza Roksana Węgiel.

Roksana Węgiel i jej przyjaciółka Oliwia Górniak są najmłodszymi uczestniczkami trzeciej edycji tanecznego show TVP2. W półfinałowym odcinku, który widzowie zobaczą już w najbliższą sobotę, młodziutka wokalistka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i opowiedzieć o swoich rodzicach. W naszym materiale wideo możecie nie tylko usłyszeć, co o mamie i tacie mówi Roksana Węgiel, ale także zobaczyć najmłodszego brata piosenkarki, Tymoteusza i ich mamę.

Tak naprawdę mama poświęciła swoje życie, żebym mogła robić to, co robię. Tata również o mnie zawsze dbał. Takie wsparcie jest najlepsze i na maksa to doceniam – wyznała Roksana Węgiel.

Młodziutka wokalistka zdradziła także, że to właśnie mama jest powiernikiem jej tajemnic i najważniejszą ostoją w życiu.

Mama jest moją przyjaciółką, z która zawsze mogę porozmawiać na każdy temat – mówi uczestniczka trzeciej edycji „Dance Dance Dance”.

Okazuje się, że ogromna popularność Roksany spadła na całą rodzinę jak grom z jasnego nieba.

Nie spodziewaliśmy się, że kariera Roksanki rozwinie się w tak błyskawicznym tempie. Roksanka jest bardzo ambitną dziewczyną, ale jest też bardzo wrażliwa – mówi w naszym materiale mama wokalistki.

Przypomnijmy, że w sobotę na multimedialnej scenie „Dance Dance Dance” wystąpią trzy duety – Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka oraz Ola Nowak i Damian Kordas. Do wielkiego finału przejdą tylko dwie pary. Z programem pożegna się duet z najmniejszą liczbą punktów.

 

Półfinał Dance Dance Dance : sobota 8 maja  g. 20:00 w TVP2.

(tvp)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.