Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami: W finale show nie zatańczą Oliwia i Michał. Kajra i Piotr powalczą o Kryształową Kulę!

Podziel się:

fot. Polsat/ WBF

Za nami emocjonujący półfinał „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Gwiazdy pod okiem tancerzy wyciskały przez ostatni tydzień siódme poty. Silnym wsparciem okazali się goście specjalni, którzy nie tylko wprowadzili na treningi nową energię, ale także dużo uśmiechu. Niestety z programem i marzeniami o Kryształowej Kuli musieli pożegnać się dzisiejszego wieczoru Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz.

Wspomnijmy, co działo się w półfinałowym odcinku „Tańca z Gwiazdami”.

Show otworzyła Ewa Farna piosenką „Znak”.

Oliwia, Michał z gościnnym udziałem Edyty Zając zaprosili na bezludną wyspę. W szalonej choreografii zaprezentowali salsę. Piotr, Hania i Mariusz Węgłowski zaskoczyli niecodziennymi kostiumami. Mogliśmy podziwiać umiejętności aktorskie Piotra i Mariusza w roli… uroczych, acz tryskających testosteronem kobiet! Trio zatańczyło foxtrota. Za sprawą Kajry, Rafała i Marcina Korcza przenieśliśmy się w mroczny klimat hotelu, prowadzącego przez… wampira. Paso doble w wykonaniu tej trójki było baaaaardzo energetyczne.

W kolejnej części programu Uczestnicy musieli zaprezentować się w tańcach, wybranych przez jurorów. Były to choreografie, za które dostali najmniej punktów w programie. Mieli zatem doskonałą okazję, aby dopracować do perfekcji swing, tango i quickstep.

Oliwia i Michał za cel postawili sobie, aby w ich swingu było więcej swingu. Czy im się to udało? – Widać u ciebie postęp i to, że bardzo się starałaś – powiedziała Iwona Pavlović. – Rzeczywiście poprawiłaś ten taniec!

Piotr i Hania musieli odrobić lekcje z tanga! Jak zwykle para dała z siebie wszystko. Czy jurorzy docenili starania? – Twoje zaangażowanie podoba mi się na maksa – stwierdził Michał Malitowski. Brawo ty, brawo wy! – Przyjechałeś do nas do tego programu z talentem. Od Hani nauczyłeś się tańca – skomentowała Iwona Pavlović.

Kajra i Rafał przyzwyczaili widzów do ciekawych inscenizacji i całkowitego szaleństwa na parkiecie. Czy to im pomogło także i tym razem? Quickstep w wykonaniu tej pary zaskoczył jurorów. Ale czy pozytywnie?  – Było bardzo charyzmatycznie, tradycyjnie i bardzo apetycznie – skwitował Michał Malitowski.

Jak na prawdziwy półfinał przystało, nie brakowało bardzo silnych emocji. Dwie pary, walcząc o wejście do finału, przystąpiły do dogrywki, tańcząc te tańce, w których w ich ocenie najlepiej wypadli.

Oliwia i Michał zaprezentowali cha cha cha. – Bądź dumną z siebie – powiedział Andrzej Piaseczny. – Byłaś bardzo opanowana i to był twój duży sukces! – stwierdził Michał Malitowski.

Kajra i Rafał zaprosili do nastrojowej rumby. – Wprowadziłaś nas w niebo. Jesteś bardzo fajną tancerką i dodatkowo wprowadzasz nas w piękny klimat – skomentowała Iwona Pavlivić. – To był najlepszy taniec latynoamerykański tej edycji – dodał Michał Malitowski.

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.