Dereszowska zachwyca się swoją pupą! To efekt pracy nad serialem „Lulu”

Podziel się:

fot. Polsat/Krzysztof Opaliński

Dereszowska zachwyca się swoją pupą! To efekt pracy nad serialem „Lulu” Już dziś wieczorem Polsat pokaże dwa pierwsze odcinki nowego serialu „Lulu” z Anna Dereszowską w roli głównej.

Historia kobiety, która rozstaje się z wiarołomnym mężem i postanawia sama zadbać o swoje utrzymanie, obfituje w komiczne sytuacje. Główna bohaterka decyduje się zarabiać na tym, co dotąd robiła tylko dla przyjemności czyli… pieczeniu tortów. Przy produkcji wykorzystano i następnie zjedzono mnóstwo smakowitych rekwizytów, a Anna Dereszowska w jednym z wywiadów wyznała, że przytyła od nadmiaru słodkości.

Mateusz Gessler z prezentem dla Dereszowskiej

Przed dzisiejszą premierą serialu w Polsacie aktorka otrzymała wspaniały prezent! Mateusz Gessler, prowadzący show „Hell’s Kitchen”, który również startuje dziś wieczorem, przesłał jej pyszny tort udekorowany figurką w kształcie bohaterki serialu. Na swoim Instagramie Dereszowska zamieściła filmik, na którym relacjonuje otrzymanie tortu.
Jak widać praca nad smakowitym serialem nie zrujnowała perfekcyjnej figury gwiazdy.
Anna Dereszowska, Mateusz Gessl
Anna Dereszowska, Mateusz Gessler fot.Polsat
Dereszowskiej bardzo przypadła do gustu jej własna podobizna a szczególnie jedna jej część!

– Jaka piękna, kształtna pupa! – wykrzyknęła aktorka na widok obleczonych w niebieską spódnicę z masy marcepanowej pośladków Lulu.

Premierowy serial „Lulu” – dwa odcinki o godzinie 2O:00 i 20:30, z kolei nowy sezon „Hell’s Kitchen” o godzinie 21:00 w Polsacie!
(źródło:Polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.