Dramat pasażerów lini Ryanair którzy mieli lecieć do Krakowa, zostali zamknięci na klatce schodowej..

Podziel się:

fot.Pixabay

Jak donoszą brytyjskie media samolot lini Ryanair odleciał z Edynburga do Krakowa bez około 30 osób, które zostały zamknięte na klatce schodowej przez obsługe lotniska informuje brytyjski ,,Independent,,

Pasażerowie Ryanaira byli „wściekli” po tym, jak personel rzekomo zamknął ich na klatce schodowej na lotnisku w Edynburgu, podczas gdy ich lot do Krakowa odbył się bez nich. Brytyjskie media twierdzą , że około 30 pasażerów spóźniło się na lot 3 września, spędzając godzinę  w zamkniętej przestrzeni, w której drzwi były zamknięte w obu kierunkach.

Ryanair pasażerowie nie polecieli do Krakowa

Sfrustrowani podróżni wydostali się dopiero wtedy , gdy Nicolas Vasquez, pracownik IT z Edynburga, uruchomił wyjście awaryjne po tym, jak zobaczył, że samolot już wystartował za pośrednictwem internetowego narzędzia do śledzenia lotów. Pracownik IT Dodał, że wielu starszych ludzi zostało porzuconych, zmuszonych do stania godzinami i niemożności dostępu do toalety, „co było dość złe”.

Jeden z pasażerów 32-latek, który spędzał miesiąc miodowy z  żoną Carą, powiedział, że ludzie byli „wściekli” i że „nie ma mowy”, że personel nie wiedział o tym, że pasażerów nie ma na pokładzie.

Rzecznik Ryanair powiedział: „Przepraszamy naszych klientów za ten incydent ,ale to kwestia Swissport, agenta obsługi lotniska w Edynburgu ”.

(Indepentdent.co.uk)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *