Esports Manager PRO – zarządzaj własnym klubem e-sportowym !

Podziel się:

fot.pras 

Esports Manager PRO to darmowa gra strategiczna z elementami ekonomicznymi i taktycznymi. Zadaniem gracza będzie zdobywanie przewagi biznesowej i sportowej poprzez właściwe zarządzanie własnym klubem e-sportowym. Gra Esports Manager PRO rezalizowana jest w Gdyni.

Gracz może powołać kilka drużyn, każda rywalizująca w innej grze komputerowej. Sercem gry będą mecze rozgrywane na żywo pomiędzy drużynami graczy zarówno w rozgrywkach ligowych, jak i najróżniejszych turniejach drużynowych oraz indywidualnych. Rywalizacja z przyjaciółmi i innymi osobami, które zdecydowały się na bycie wirtualnymi menedżerami, dostarczy niezapomnianych emocji. W tej niezwykle interaktywnej grze, nie zabraknie takich wyzwań jak doskonalenie sprawności fizycznej oraz treningu umysłu, przygotowywanie strategii, podpisywanie umów ze sponsorami, zatrudnianie sztabu specjalistów, dbanie o morale zawodników czy też cała polityka transferowa zwieńczona sprzedażą lub zakupem zawodnika.
Nasze postępy będą proporcjonalne do czasu poświęconego rozgrywce. Tylko od nas zależy, jak szybko wdrapiemy się na wymarzony szczyt. Co ważne, by grać w Esports Manager PRO nie musimy ściągać żadnych plików – wystarczy wejść na stronę gry by oddać się w pełni zabawie.
Esports Manager PRO to pierwsza gra nowego studia “appcadabra”  powołanego do życia przez twórców popularnego przeglądarkowego menedżera żużlowego SpeedwayManager.pl, największej i najbardziej zaawansowanej gry tego typu na rynku jeżeli chodzi menedżery żużlowe. 5 lat obycia przy grach z gatunku menedżerów oraz wsparcie teamu nowymi osobami z doświadczeniem ma zaowocować stworzeniem pierwszego przeglądarkowego menedżera drużyny e-sportowej na świecie. Team appcadabra obecnie liczy 10 osób.
(pras)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.