Koncert holenderskiego skrzypka André Rieu na ekranie ERGO ARENY

Podziel się:

fot.UMG

Miłośników holenderskiego skrypka André Rieu z Maastricht czeka nielada gratka muzyczna. Spółka Hala Gdańsk-Sopot, operator ERGO ARENY, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów twórczości Rieu i już 27 czerwca o godz. 17.00 zaprasza na projekcję spektakularnego, ubiegłorocznego koncertu z rodzinnego miasta skrzypka – Maastricht-poinformował Referat Prasowy Urzędu Miejskiego w Gdańsku.

Referat informuje że w związku z pandemią siódmy koncert, holenderskiego skrzypka, kompozytora i dyrygenta przy współudziale Orkiestry Johanna Straussa w ERGO ARENIE został przełożony na 16 czerwca 2021 roku.

Odtworzenie ubiegłorocznego, barwnego i radosnego występu pozwoli polskim fanom już teraz udać się w niezapomnianą, muzyczną podróż dookoła świata. W programie wydarzenia ponadczasowe utwory wybitnych kompozytorów muzyki klasycznej, a także rozrywkowe evergreeny.

Zapraszamy na wieczór pełen humoru, muzyki i emocji dla widzów w każdym wieku. Zanurz się w romantycznych melodiach lub wstań i tańcz w rytmie porywającego walca, oper, operetek, muzyki filmowej i dobrze znanych melodii ludowych. Celebruj muzykę na świeżym powietrzu, w samym centrum Trójmiasta. Sprawdź, dlaczego koncerty André Rieu cieszą się taką popularnością zanim zdecydujesz się na bilet na przyszłoroczny koncert w ERGO ARENIE!

Koncert zostanie wyświetlony na ekranie zewnętrznym LED HD na elewacji ERGO ARENY w dniu 27 czerwca 2020 roku o godz. 17.00. Dla widzów zostaną udostępnione numerowane miejsca w odpowiednich odległościach na wygodnych krzesłach tapicerowanych, leżakach oraz kocach. Przy okazji projekcji nabyć będzie można zimne i ciepłe napoje oraz przekąski.

Bilety są już w sprzedaży – https://ergoarena.pl/wydarzenia-lista/w-plenerze-andre-rieu-2019/

(Referat Prasowy Urzędu Miejskiego w Gdańsku)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.