Juwenalia Krakowskie UEK 2022. Moc atrakcji i gwiazdy na koncercie głównym !

Podziel się:

fot.Aleksander Lachowicz/Juwenalia UEK

Po prawie dwuletniej przerwie Organizatorzy wracają z długo oczekiwanymi Juwenaliami UEK. Juwenalia Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie to szereg wydarzeń trwających od 4 do 13 maja, które wzbudzają ogromne emocje nie tylko wśród studentów, ale również i w tych, którzy zdążyli zamknąć ten rozdział w swoim życiu. Razem z nimi powrócą wszystkim już dobrze znane imprezy, cieszące się zawsze dużym zainteresowaniem. Jedną z nich są Wybory Najmilszej Studentki i Super Studenta naszej Uczelni nazywane również „Wyborami Najmilszych”.

Wybory Super Studenta i Najmilszej Studentki UEK

Wybory Najmilszej Studentki i Super Studenta to coroczna perełka Juwenaliów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Już 6 maja w Scenie Piast 10 finalistów zmierzy się ze sobą w kilku ciekawych konkurencjach aby Jury mogło wyłonić z nich Najmilszych Studentów! Oprócz konkurencji, wybory będą urozmaicały różne konkursy, a zwieńczeniem wieczoru będzie koncert dwóch gwiazd wieczoru, którymi są Trill Pem oraz Wiatr! Jakie będą konkurencję? Kto zwycięży w wyborach? Tego dowiecie się już niebawem!

Przegląd Kapel Rockowych

 Przegląd Kapel Rockowych to wydarzenie, którego celem jest wyłonienie zwycięzcy spośród setek zgłoszonych początkujących zespołów, którzy dzięki temu konkursowi mogą rozwinąć swoją karierę muzyczną. Przegląd składa się z 3 etapów.

Pierwszy – zgłoszenia kapel gdzie wybieranych jest 15 najlepszych z nich, do drugiego etapu. Tam zespoły oceniane są przez profesjonalnych ekspertów, którzy wybierają 4 z nich do przejścia do wielkiego finału. Piąty zespół wybierany jest natomiast przez głos internautów.

Finał Przeglądu odbędzie się 11 maja w Scenie Piast. W pierwszej części przewidziane są około pół godzinne występny każdego z zespołów, pomiędzy którymi będą konkursy i atrakcje dla publiczności. Kapele będą oceniane przez jury, które wybierze zwycięzcę. Po konkursie przewidziany jest koncert polskiego zespołu – Kobranocka

Koncert Główny 

Koncert Główny jest zwieńczeniem wszystkich poprzednich wydarzeń. To wisienka na torcie Juwenaliów UEK, w trakcie której Kampus Uniwersytetu zmienia się nie do poznania, w jedną, wielką scenę muzyczną. Co roku na naszej scenie występuje 6 polskich i zagranicznych artystów i bierze udział około 10 tysięcy uczestników. Dotychczas, na naszej scenie wystąpili między innymi R3hab, Lost Frequencies, czy Deorro, a z polskich artystów na pewno warto wspomnieć o Quebonafide, Sariusie, czy Taco Hemingway’u! Tegoroczny Koncert Główny odbędzie się 13 maja na kampusie UEK . Wystąpią m.in Tede. Brodka,Guzior, Tujamo.

O kolejnych artystach organizatorzy będą informować na bieżąco sprawdź oficjalny Fanpage Juwenliów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie:

https://www.facebook.com/JuwenaliaUEK

Bilety na Juwenalia UEK 2022:

https://www.biletomat.pl/festiwale/juwenalia-uek-2022-koncert-glowny-11094/?fbclid=IwAR0lJhzBay3xOFnoa7dj7jD0eCp1xpW1UivihbCW8EGK2sDTVWabepl7Eio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.