Skradziono samochód byłemu mistrzowi UFC-Jan Błachowicz apeluje do złodzieja

Podziel się:

fot.Jan Błachowicz fot.mat.pras/wec24/Unsplash

Jan Błachowicz były mistrz UFC stracił samochód, złodziej ukradł Jeepa wraaz ze sprżetem treningowym, z którym mistrz UFC miał wybrać się na obóż przygotowawczy przed bardzo ważną walką.

Jak poinformował Jan Błachowicz w mediach społecznościowych łupem złodzieja padł JEEP GRAND CHEROKEE  w którym znajdował się sprzęt, niezbędny do górskiego campu-poinformował zawodnik który w przyszłym miesiącu w Las Vegas stoczy walkę na gali UFC Fight Night w Las Vegas z Serbem Aleksandrem Rakiciem.

Jan Błachowicz stracił samochód -daje jasny przekaz złodziejowi

Zawodnik wagi półcięzkiej apeluje w mediach społecznościowych jak ważny dla niego był samochód , a brak jego namieszał w jego przygotowaniach do walki,

Dużo namieszałeś na ostatniej prostej przygotowań do walki. W samochodzie znajdował się sprzęt, niezbędny do górskiego campu. Miałem na niego jechać tuż po treningu. Zamiast spokojnej głowy i szlifowania formy, muszę siedzieć na policji, załatwiać sprawy urzędowe i kombinować, co robić teraz. Bardzo solidne „dziękuję”, gnoju. Możesz jeszcze się zreflektować, zaparkować samochód i dać cynk, gdzie trzeba.-poinformował zawodnik mieszanych sztuk walki.

Jak pinformował Jan Błachowicz skradziony samochód to JEEP GRAND CHEROKEE / WJ 7857H / CZARNY. Charakterystyczną cechą był zamontowany bagażnik rowerowy na dachu. Zawodnik prosi o pomoc w odnalezieniu samochodu za co wyznacza nagrodę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.