WOŚP. Wylicytuj gamingowy tytan od Predator i pojedynek z Janem Błachowiczem !

Podziel się:

fot.mat pras

Najmocniejszy komputer gamingowy Predator 9000 z autografem Jana Błachowicza został właśnie wystawiony na aukcji 30. Finału WOŚP. Dodatkowo zwycięzca licytacji rozegra z Mistrzem MMA pojedynek w wybraną wspólnie grę. To najszybsza maszyna kiedykolwiek biorąca udział w aukcjach Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Gamingowy tytan firmy Acer to Predator 9000 wyposażony w ekstremalny procesor Intel® Core™ i9-10980XE Extreme Edition, grafikę GeForce RTX™ 3090 oraz 128 GB pamięci DDR4. Darczyńcami są firmy: Acer oraz @IntelPolska, a Jan Błachowicz włączy się do gry poprzez bezpośredni pojedynek 1:1 ze zwycięzcą licytacji. To licytujący będzie mógł zaproponować  grę do przeprowadzenia pojedynku i spróbować pokonać naszego Mistrza.

Historyczna licytacja

Licytacja podczas tegorocznego 30. Finału WOŚP ma szczególne, symboliczne znaczenie dla Janka Błachowicza.
Pierwszy finał WOŚP odbył się w 1993 roku, dokładnie wtedy, gdy Janek, 10-letni wówczas chłopak z Cieszyna, rozpoczął regularne treningi, które z czasem doprowadziły go do zawrotnej kariery w mieszanych sztukach walki MMA oraz tytułu Mistrza Świata największej, globalnej federacji UFC.

Game changer

Predator Orion 9000 wyposażony w ekstremalny procesor Intel® Core™ i9-10980XE Extreme Edition, grafikę GeForce RTX™ 3090, 128 GB DDR4, chłodzenie cieczą, 3 coolery, mnóstwo zaawansowanych systemów w tym funkcję TURBO rozpędzającą 18- korowy i 36- wątkowy procesor Intela do 4,8 GHz … poradzi sobie z dowolną grą istniejącą w tej chwili na świecie, w dodatku w maksymalnych ustawieniach. Zwycięzca licytacji będzie mógł wybrać dowolną grę i rozegrać pojedynek z Mistrzem MMA. Co możemy powiedzieć o tym pojedynku w tej chwili? Wygra lepszy.
Jak podkreślają twórcy aukcji – zwycięzca doświadczy niezapomnianych wrażeń zarówno w trakcie pojedynku z Błachowiczem jak i kolejnych rozgrywkach na Predatorze. To maszyna ekstremalna, stworzona do obalania cywilizacji, podbijania armii i zwyciężania. Dodatkowe błogosławieństwo Mistrza MMA przed bitwą oraz autograf Janka Błachowicza uwieczniony permanentnym pisakiem na obudowie komputera, będą stale przypominały o niezwykłym rodowodzie i historii tej maszyny.
Ta aukcja jest możliwa dzięki trzem partnerom: Janowi Błachowiczowi, firmie Acer właścicielowi marki Predator oraz @IntelPolska. Mamy wspólne odpowiedzialności i wspólne moce, trzeba je wykorzystywać dla dobra innych.
Kto będzie zwycięzcą tej aukcji? Gamerzy mają to w sobie. Z pewnością podejmą wyzwanie i pojedynek będzie zacięty. Nie możemy się doczekać.
Link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/predator-orion-9000-pojedynek-z-blachowiczem-11753791691
(wec24)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.