„Family Food Fight. Pojedynek na smaki” Nowe kulinarne show już od września w Polsacie

Podziel się:

fot.Polsat

uż 1 września na antenie Telewizji Polsat rozpalimy ogień kulinarnej rywalizacji! W szranki o tytuł najlepiej gotującej rodziny w Polsce oraz 100 tysięcy złotych staną drużyny z całego kraju. Ich zmagania ocenią jurorzy Ewa Wachowicz, Piotr Gąsowski oraz Adam Borowicz. Program emitowany będzie w każdą środę o godz. 20:05.

To będzie program kulinarny, jakiego w Polsce jeszcze nie było! Drużyny składające się z członków rodziny podejmą się trudnych kulinarnych wyzwań. Małżeństwa z nastoletnimi dziećmi, kuzyni, którzy występem w programie chcą zrobić przyjemność swojemu dziadkowi, bracia, którzy poza tym, że razem gotują tworzą wspólnie zespół disco polo, czy kuzynki z koła gospodyń wiejskich. Wszyscy z nich kochają gotować, ale nie sami tylko właśnie z najbliższymi! Nie od dziś wiadomo przecież, ze czas spędzony na wspólnym przygotowywaniu posiłków to jedna z największych przyjemności!

W każdym odcinku rodziny otrzymają dwa zadania. W pierwszym rywalizować będą o specjalnie przywileje, w drugim stawką będzie dalszy udział w programie. Te zadania kulinarne będą pokazywać nam emocje w rodzinach. Dowiemy się jak wygląda wspólne gotowanie, biesiadowanie i jak wygląda miłość – zdradza Ewa Wachowicz, jurorka programu. Aby wygrać Family Food Fight potrzeba techniki, współpracy, stalowych nerwów – ale przede wszystkim serca, które wkłada się w przygotowanie posiłków. Stawką jest 100 000 złotych i tytuł najlepiej gotującej rodziny w Polsce.

 „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” to chwile szczęścia, rodzinne sprzeczki, przepisy przekazywane z pokolenia na pokolenie i przede wszystkim wielka celebracja wspólnego gotowania i spożywania posiłkówW programie nie zabraknie gości specjalnych, wśród nich szef kuchni Aleksander Baron, cukiernik Tomasz Deker czy zwycięzca pierwszej polskiej edycji „Top Chef” restaurator Martin Gimenez Castro.

Kulinarne popisy uczestników oceni wyjątkowe jury: Ewa Wachowicz, Piotr Gąsowski i Adam Borowicz. To oni spróbują każdego dania, będą porównywać przepisy i pytać o rodzinne sekrety, dawać profesjonalne rady, ale również w swoich ocenach kierować się sercem! Ewy Wachowicz, nikomu nie trzeba przedstawiać – znana autorka książek kucharskich, doświadczona jurorka, właścicielka restauracji i gospodyni jednego z najpopularniejszych programów kulinarnych w Polsce – „Ewa Gotuje”. Piotr Gąsowski, aktor i prezenter telewizyjny, prowadzący uwielbianego przez widzów formatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Prywatnie pasjonat gotowania. Trzecie miejsce przy jurorskim stole zajmie Adam Borowicz – wygadany, brodaty ślązak, znany z autorskich programów kulinarno-podróżniczych i wielkiego serca do gotowania.

Emocjonujące pojedynki na smaki już od 1 września, tylko w Telewizji Polsat.

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.