„Farma” – światowy fenomen nareszcie w Polsce! Ruszyły catingi do nowego programu Polsatu!

Podziel się:

fot.Polsat(screen)

Właśnie rozpoczęły się castingi do nowego programu Polsatu! „Farma” – światowy fenomen doczekał się edycji również w Polsce.Już dziś można wysłać swoje zgłoszenie i zostać jednym z uczestników pierwszej polskiej edycji programu „Farma”.

Takiego reality show na polskim rynku telewizyjnym jeszcze nie było. „Farma” to program, który doczekał się lokalnych edycji w ponad 20 krajach, teraz czas na Polskę!
 
W programie kilkanaście osób wyrwanych prosto z wygodnego życia w mieście trafi na miesiąc do wiejskiego gospodarstwa bez prądu, bez internetu i bez ciepłej wody. Czy pobyt na łonie natury, pobudki o świcie, opieka nad zwierzętami i zarządzanie hektarami ziemi będą sielanką? Tam nie da się udawać i nie da się niczego ukryć. Trzeba być sobą… i przetrwać!

Uczestnicy zamieszkają pod jednym dachem i będą musieli nauczyć się współpracować – czeka ich nie tylko ciężka rolnicza codzienność, ale też zadania tygodniowe sprawdzające ich umiejętności i siłę charakteru. Między mieszkańcami gospodarstwa zawiążą się przyjaźnie, sojusze, a może nawet miłości, ale przede wszystkim będzie liczyła się rywalizacja! Przed nimi zacięte pojedynki, ekscytujące starcia i wyzwania! Uczestnicy niejednokrotnie staną przed trudnymi wyborami. Walka o zwycięstwo będzie pełna wielkich emocji i zaskakujących zwrotów akcji! Co tydzień z farmą będzie musiał się pożegnać jakiś uczestnik, a ostatecznie tylko jeden zdobędzie tytuł Farmera Roku i wielkie pieniądze!

Już dziś można wysłać swoje zgłoszenie i zostać jednym z uczestników pierwszej polskiej edycji programu „Farma”.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie: farma.polsat.pl
Producentem wykonawczym programu jest Constantin Entertainment Polska.

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.