“Love Island. Wyspa miłości” znamy pierwsze pary programu!

Podziel się:

fot.Polsat

Za nami pierwszy odcinek drugiej edycji “Love Island. Wyspa miłości“! W przepięknej willi w słonecznej Hiszpanii zamieszkało 10 atrakcyjnych singli – 5 kobiet i 5 mężczyzn.

Zgodnie z regułami programu Islandersi musieli dobrać się w pary, bazując jedynie na pierwszym wrażeniu. O tym czy wybór był słuszny i czy parom uda się przetrwać w programie, dowiemy się niebawem. Łatwo nie będzie, bowiem już wczoraj mieszkańcy dostali wiadomość o przybyciu do willi kolejnych Wyspiątek…czy damska część uczestników powinna czuć się zagrożona?

Jako pierwsze w hiszpańskiej willi pojawiły się Islanderki – Natalia, Julia, Oliwia, Karolina i Ola. Dziewczyny bardzo szybko znalazły wspólny język, a chwilę później prowadząca show, Karolina Gilon, wzięła mieszkanki w krzyżowy ogień pytań, aby dowiedzieć się jakich mężczyzn szukają w programie. Od marzeń do realizacji jest bardzo krótka droga – Islanderki zostały przedstawione męskiej części mieszkańców – Bartkowi, Rafałowi, Mikołajowi, Dominikowi i Karolowi. To Islandersi zdecydowali o tym jak wyglądają pierwsze pary w programie – Julia & BartekKarolina & MikołajNatalia & KarolOla & Rafał oraz Oliwia & Dominik.  

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.