“Pierwsza miłość” córka Tomasza Oświecińskiego wystąpi w u boku taty !

Podziel się:

fot. Bogdan Bogielczyk

Tomasz Oświeciński już od niemal roku gra w serialu „Pierwsza miłość”. W hicie Polsatu wciela się w rolę Fabiana. To przyjaciel Artura (Łukasz Płoszajski), ojciec Jolki (Justyna Zielska), czyli dziewczyny syna Artura i Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) – Tomka (Oskar Wojciechowski) i ostatnio też ochroniarz Ewy (Ewa Gawryluk). Od kilku lat wiadomo, że Oświeciński zaraził pasją do aktorstwa swoją córkę, Maję.

Utalentowana nastolatka ma już na swoim koncie role w „Na Wspólnej”, „Kobietach mafii”. Wystąpiła też w teledysku Pawła Domagały u boku Agaty Kuleszy i Katarzyny Maciąg. W końcu po raz pierwszy zagra razem swoim tatą! Maja zadebiutuje w „Pierwszej miłości” 1 lutego! A tymczasem zobaczcie wspólne zdjęcia Tomasza Oświecińskiego z córką z planu serialu!

W 3356 odcinku „Pierwszej miłości” Artur (Łukasz Płoszajski) zwierzy się Fabianowi (Tomasz Oświeciński), że ma córkę, której nie widział od wielu lat i nie utrzymuje z nią żadnego kontaktu. Nie ma nawet pojęcia, czy mieszka w Polsce. Pod wpływem rozmowy z przyjacielem, Kulczycki postanowi odnaleźć Stasię oraz jej matkę Zosię (Dorota Kwietniewska). Okaże się to dużo trudniejsze niż by przypuszczał. Będzie musiał poprosić o pomoc detektywa oraz sam rozpocznie prywatne śledztwo. Gdy w końcu uda mu się namierzyć byłą partnerkę oraz córkę, czeka go ogromne zaskoczenie, ponieważ Zosia będzie wrogo nastawiona do Artura, a ich pierwsze spotkanie przebiegnie w bardzo burzliwej atmosferze.

Kolejny szok Artur przeżyje, gdy pozna Stasię – w tej roli do obsady „Pierwszej miłości” dołącza Maja Oświecińska ! Okaże się, że dziewczyna zmieniła się nie do poznania. 15-letnia obecnie Stasia, to zadziorna, zbuntowana nastolatka, która bez ogródek mówi to co myśli, ma skłonność do pakowania się w problemy i buntuje się przeciwko wszystkim i wszystkiemu. Co więcej, lubi stawiać na swoim i potrafi manipulować dorosłymi. Jak dziewczyna zareaguje, gdy dowie się, że Kulczycki jest jej ojcem? I czy Arturowi uda się odbudować kontakt z córką?

Przypomnijmy, żeFabian Tomczak (Tomasz Oświeciński) jest zaradnym i pewnym siebie mężczyzną o wielu talentach. Przyjaźni się z Arturem (Łukasz Płoszajski), któremu nie raz doradza w trudnych życiowych problemach. Często skutecznie motywuje przyjaciela do działania. Świetnie odnajduje się w nowych zadaniach – jest bardzo oddanym ochroniarzem Ewy (Ewa Gawryluk), ale też samodzielnie poszerza zakres swoich obowiązków, bo jest też zaufanym współpracownikiem jej męża Karola (Karol Strasburger).

Ma łatwość w nawiązywaniu kontaktów, zaprzyjaźnia się z panią Gabrysią (Izabela Noszczyk), sprzątającą u Wekslera. Mimo iż bardzo stara się być dobrym ojcem dla Jolki (Justyna Zielska), nie jest to łatwe zadanie. Samodzielne wychowywanie zakochanej w Tomku (Oskar Wojciechowski) nastolatki nie raz przysporzy mu pewnych kłopotów i postawi w niezręcznych sytuacjach. Jak wtedy sobie poradzi?

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.