Emocje w “Ninja Warrior Polska”Łukasz “Juras” Jurkowski: “Nie mogę na to patrzeć!”

Podziel się:

fot.Krystian Szczęsny 

Juras niejednokrotnie musiał zamknąć oczy, krzycząc „Nie mogę na to patrzeć!“, Jurek Mielewski prawie stracił głos, a Karolina Gilon, debiutująca w „Ninja Warrior Polska”, przyznała, że takich emocji się nie spodziewała. – Siedząc na kanapie przed telewizorem, wszystko wyglądało zupełnie inaczej  – wspomina influencerka.

Niektórym zawodnikom puściły nerwy, inni byli skoncentrowani do samego końca i to oni właśnie znaleźli się w finale show (emisja 13 października):

Ø 21-letni student z Gdańska, Jan Tatarowicz, który uplasował się na samym szczycie rankingu;Ø o sekundę wolniejszy Michał Grochoła, trener personalny z Mikołowa;Ø nietuzinkowy mieszkaniec Żar, Mateusz Karbowy – trener personalny, stojący na czele grupy „ArcyWorkout”;Ø Michał Wrzesiński – dość nietypowy specjalista ds. sprzedaży z Gniezna, który każdą wolną chwilę spędza na ściance wspinaczkowej.

Czarny koń tej edycji – last man standing z 1. sezonu, Jakub Zawistowski odpadł na torze półfinałowym. Nie poradził sobie także Franek Rumak, przystojniak z „Love Island. Wyspa miłości”. Dosłownie otarł się o wejście do wielkiego finału. Gwiazda siatkówki, Łukasz Kadziewicz, poległ na drugiej przeszkodzie. – Było krótko, ale efektownie – skomentował występ byłego siatkarza Jurek Mielewski. –  Warto zwrócić uwagę, że normalnie wszyscy spadają gdzieś po klatkę piersiową, a Łukasz miał wodę po kolana w basenie – dodał Łukasz „Juras” Jurkowski.

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.