,,Farma,,: Znamy pierwszych uczestników reality show Polsatu!

Podziel się:

Uczestnicy drugiego sezonu ,,Farma,, fot.Polsat

Już od drugiego stycznia 2023 roku codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 20 będziemy śledzić poczynania śmiałków drugiego sezonu „Farmy”. Jak poradzą sobie z trudnościami, które zastaną na gospodarstwie?

Pierwsi  uczestnicy drugiego sezonu „Farmy”.

ADAM NOWAK 

WIEK: 50 LAT

BYDGOSZCZ

Uosobienie dewizy, że wiek to tylko liczba. Pięćdziesięciolatek o osobowości dwudziestolatka. Doświadczenia życiowe oraz wrodzona ciekawość ludzi pomagają mu w pracy z podopiecznymi ze swojej fundacji. Jego życie to mieszanka różnych emocji i zdarzeń. Często były to trudne momenty i wybory, ale to właśnie one umocniły jego dzisiejsze podejście do świata. Jest człowiekiem pełnym wdzięczności, umiejącym poradzić sobie w każdych warunkach. Ma niespożytą energię. Jest wygadany, bezpośredni i zdeterminowany, jeśli mu na czymś zależy. Chce wejść na Farmę, żeby sprawdzić siebie w kolejnym wyzwaniu. Obojętna mu jest wygrana, bo perspektywa bycia w grupie tak różnych osób kręci go najbardziej.

PAWEŁ I PIOTR CZUBKOWSCY

WIEK: 26 LAT

WARSZAWA

Są żywym dowodem na to, że z rodziną wychodzi się dobrze nie tylko na zdjęciach. Mają wspólną pasję, którą jest sport. To on wykształcił w nich charakter, wolę walki i konsekwencję. To zamiłowanie stało się ich pracą. Na co dzień pomagają podopiecznym jako trenerzy personalni oraz trenerzy boksu. Piotrek jest miłośnikiem kawy, a jego hobby to filozofia. Paweł jest bardzo podobny do Piotrka, ale tylko z wyglądu. Jego spokojny charakter wyróżnia go na tle żywiołowego brata. Dzień zaczyna od medytacji i podobnie jak jego brat – od kawy. Jest miłośnikiem tatuaży, co zdradza jego ciało.

NATALIA DROGOWSKA „RUDA”

WIEK: 39 LAT

WARSZAWA

Silna, pewna siebie oraz posiadająca wyjątkowe zdolności do odczuwania i rozumienia innych ludzi. Zawodowo zajmuje się bioenergoterapią. Jest to jej świadoma droga życiowa. Dobra energia to w jej życiu kwestia nadrzędna. Upust swojej artystycznej duszy pokazuje poprzez śpiew oraz taniec. Jest empatyczna, ale kiedy sytuacja tego wymaga, potrafi pokazać mocny charakter. Do programu jedzie „po swoje” 100 tysięcy złotych.

ULA KARPAŁA

WIEK: 46 LAT

ZWOLEŃ

Bizneswoman, od dwudziestu lat wspiera swoim głosem doradczym rodzinną działalność gospodarczą, którą jest butik odzieżowy. Przedsięwzięcie pomaga kobietom odnaleźć swój styl, z czego czerpie największą satysfakcję. Ukończyła szkołę biznesu, która pozwoliła jej rozwinąć skrzydła we własnym interesie. Jej pasją jest moda oraz aranżacja wnętrz, które z jej poczuciem estetyki pozwalają na tworzenie pięknych rzeczy. W wolnych chwilach podróżuje i czerpie inspiracje z natury. Uważa, że w jej towarzystwie każdy czuje się dobrze, niezależnie od wieku. Zaradna, pozytywna, bardzo wrażliwa, niczego się nie boi. Do programu idzie dla zabawy, z nadzieją, że pozna kogoś ciekawego.

NATALIA ADAMCZEWSKA „MŁODA”

WIEK: 29 LAT

POZNAŃ/TORUŃ

Kosmetyczka, influencerka i fotomodelka, o pozytywnym usposobieniu. Lubi zarażać innych dobrą energią. Zawodowo zajmuje się makijażem permanentnym. Na co dzień prowadzi swoje social media, gdzie zebrała już ponad 110 tysięcy obserwujących. Szalona i spontaniczna, żyje tak jak się jej podoba. Słucha swojej intuicji i jest wierna swoim przekonaniom. Miłością jej życia jest jej 11-letni syn, którego wychowuje wspólnie z mamą. Dziewczyna z miasta, która pracy na farmie się nie boi. W programie chce pokazać energię młodej mamy, która poradzi sobie w każdej, nawet ekstremalnej sytuacji.

GABRIELE DADEJ

WIEK: 26 LAT

KRAKÓW

Urodził się w Rzymie choć jego rodzice są Polakami. Znajomość polskiego zawdzięcza babci, która uczyła go języka od najmłodszych lat. W kontaktach z innymi jest szczery, bezpośredni i bardzo wrażliwy. Romantyk, który dla miłości zrobi wszystko. Choć jego dzieciństwo nie było usłane różami, miał w sobie odwagę, aby zmienić swoją przyszłość. Od półtora roku układa sobie życie w Polsce. Mówi w kilku językach: włoskim, angielskim, francuskim, polskim i rosyjskim. Lubi klimat survivalu, dlatego życie na farmie w ogóle go nie przeraża.

ANNA MAŁYSA

WIEK: 28 LAT

WROCŁAW

Z wykształcenia UX designerka, ale to podróże są jej największą pasją. Na co dzień dzieli się swoimi podróżami w social mediach, czym również zachęca do odkrywania świata. Nie potrafi usiedzieć w miejscu. Jedenaście lat mieszkała za granicą – w Danii, Portugalii, Gruzji oraz w Tajlandii. Ma wiele pasji: zdobywa szczyty, ale również schodzi na dno i odkrywa świat podwodny, nurkując. Ceni sobie dobre wino i uczy innych jak je rozpoznać. Niełatwo ją zatrzymać, zwłaszcza, że w wolnych chwilach biega maratony. Jest asertywna, wygadana i zawsze uśmiechnięta. Uwielbia rywalizację, która skłoniła ją do udziału w programie. Mówi w trzech językach obcych: angielskim, duńskim i rosyjskim.

Producentem wykonawczym programu jest Constantin Entertainment Polska.

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.