.„Cudowna jest miłość” romantyczny koncert walentynkowy w Polsacie. Kto wystąpi?

Podziel się:

Walentynkowy koncert z Polsatem fot.Polsat

Miłość to magiczne uczucie, które wypełnia serca zakochanych, tworząc urocze, niepowtarzalne chwile. Z okazji szczególnego walentynkowego święta telewizja Polsat zaprasza przed telewizory wszystkich miłośników romantycznych przeżyć na niezwykły koncert, który odbędzie się w środę, 14.02 o godz. 21.05.

W ten wyjątkowy wieczór pojawią się na scenie utalentowani artyści, których muzyka sprawi, że to najpiękniejsze święto miłości będzie jeszcze bardziej wyjątkowe.

Usłyszymy romantyczne utwory w wykonaniu wspaniałych gwiazd, reprezentujących kilka pokoleń. Bo przecież miłość nie zna wieku! Zaśpiewają: Urszula, Smolasty, Oskar Cyms, Roxie Węgiel, Dawid Kwiatkowski, Grzegorz Hyży, Kuba Szmajkowski, Kuba Badach, Kamil Bednarek, Malik Montana, Piotr Cugowski, Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz. Artystów będzie wpierać niezawodna Grott Orkiestra pod batutą Michała Grotta. 

Wystąpi m.in. niepowtarzalny duet. Roxie Węgiel w parze z Oskarem Cymsem wykonają wzruszający przebój Zdzisławy Sośnickiej i Zbigniewa Wodeckiego „Z tobą chcę oglądać świat”.

Koncert, który odbędzie nadawany żywo ze studia Polsatu w Warszawie, uświetni urocza para prowadzących Paulina Sykut-Jeżyna i Kamil Baleja. To oni zadbają o wyjątkową atmosferę tego romantycznego wieczoru.

Koncert  już 14 lutego o godz. 21.05 w telewizji Polsat.

(źródło:Polsat)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.